Einde seizoen

11 juni 2019
door Bertus Menkveld

Einde seizoen en de Toto

Het is Pax 1 niet gelukt om de finale van de nacompetitie te halen.
In Mook werd onder het oog van veel supporters uit Hengelo met 2-1 verloren van Eendracht 30. Al vroeg kwamen de gastheren op voorsprong. De gelijkmaker van Rob Arends  leek ook de ruststand te worden. Echter kort voor de thee werd het 2-1 voor de thuisclub.
Na rust probeerde Pax de gelijkmaker te maken. Dit lukte helaas niet zodat na het laatste fluitsignaal er vreugde bij de gastheren en er verdriet bij de Pax was.
Later kwam er toch ook wel de trots hetgeen de laatste maanden gezamenlijk werd gepresteerd. Laat dit een mooie opstap zijn voor de komende jaren. Wie weet wat ons de toekomst allemaal nog kan brengen.
Nu eerst straks genieten van de vakantie!

Hieronder volgt nog de uitslag van de toto die jaarlijks wordt georganiseerd door de supportersvereniging:
Winnaar 1e periode: Toon Abbink

Winnaar 2e periode: Vera van der Wal

Winnaar 3e periode: Ben Klein Lenderink

Winnaar totaalklassement: Kristian van Petersen

Kristian won vorig seizoen ook

  
 TOTO PAX  2018 / 2019
TOTAALSTAND 
DeelnemerAantal punten  
1e per.2e per.3e per.ExtraTotaal
Kristian van Petersen 11610514680447
Fred Ruiterman 9460169100423
Wim Besselink 11783100120420
Herman Groot Wassink   10940123120392
Herald Groot Wassink     10660126100392
Toon Abbink1264014380389
Hans Manschot7180126100377
Hendrik Jan Antink8866123100377
Vera van der Wal1101101530373
Jan Rouwenhorst63103100100366
Arnold Gr Wassink4680140100366
Herman van de Lende      1172314380362
Jan Rondeel728312080355
Gerrit Harmsen934014080353
Frans Baakman706612880344
Wim Wentink1182014580343
Peter van der Wal1108010940339
Gerdo Bruil926610080338
Ben Klein Lenderink106019120317
Henk van den Brink LK 1122012360315
Jan Claver726380100315
Rob van Kampen802018820308
Ronald Ankersmit664083100289
Ria Bruggink 75668060281
Gerrit Ruesink1004010040280
John Eijsink112408040272
Johan van Aken 82012560267
Gert Wenneke89631030255
Andre Bergman462012060246
Niels Wentink89261230238
Marko Versteegen43138181
Jan Garrits662086











De kolom extra zijn de punten die verdiend zijn met het voorspellen van de plaatsen 1 tot en met 4 en de plaatsen 12 tot en met 14 (in willekeurige volgorde) in de eindstand van de competitie respectievelijk MASV, OBW, VDZ, Grol en VIOS, MvR, Gendringen.                                   

Deel dit nieuwsbericht via