Programma

Alle wedstrijden die gepland staan voor de komende 2 weken.
 

Wedstrijd(en) van woensdag 23 oktober
Afgelast19:00 uurVarsseveld JO15-1 - Pax JO15-1BekerSportpark Oberink

Wedstrijd(en) van donderdag 24 oktober
Afgelast20:00 uurPax 5 - VIOS B. 5BekerSportpark 't ElderinkVeld 1

Wedstrijd(en) van zaterdag 26 oktober
Afgelast08:30 uurPAX JO10-2 - DVC '26 JO10-3GCompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurPax JO8-1 - VIOD JO8-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurPax JO9-1 - Grol JO9-2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurPax JO10-1 - ESA JO10-2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurSP Lochem JO13-4G - Pax JO13-3CompetitieSportpark De Elze
Afgelast09:00 uurSV Basteom JO13-1G - Pax JO13-2CompetitieSportpark Het Hooge Wessel
Afgelast10:30 uurPax MO13-1 - SP Lochem MO13-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - SJO ZZC JO13-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast10:30 uurPax JO12-1 - DEO JO12-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast10:45 uurDVC '26 JO8-3G - Pax JO8-2CompetitieSportpark De Nevelhorst
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO11-1 - Pax JO11-1CompetitieSportpark Oberink
Afgelast12:15 uurOBW JO17-1 - Pax JO17-1CompetitieSportpark Hengelder
Afgelast13:00 uurPax JO15-1 - ST: Terborg/Silvolde JO15-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast13:00 uurWitkampers JO15-3G - Pax JO15-2CompetitieSportpark Leussinkpark
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - Pax JO19-1CompetitieSportpark Oberink
Afgelast15:00 uurPax JO19-2 - OBW JO19-3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2

Wedstrijd(en) van zondag 27 oktober
Afgelast09:30 uurPax 3 - Witkampers 3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast09:30 uurPax 9 - Witkampers 6CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 3
Afgelast09:30 uurVVO 4 - Pax 5CompetitieSportpark De Pinkenberg
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Pax 10CompetitieSportpark Keijenburgse Boys
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 4 - Pax 8CompetitieSportpark 't Braamveld
Afgelast10:30 uurSC Rijnland 3 - Pax 6CompetitieSportpark De 's Gravenwaard
Afgelast11:30 uurPax 2 - Reunie 2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast11:30 uurPax 7 - GSV '63 2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 3
Afgelast11:30 uurWitkampers VR3 - Pax VR2CompetitieSportpark Leussinkpark
Afgelast13:00 uurPax VR1 - De Tukkers VR2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast14:00 uurDoetinchem 1 - Pax 1CompetitieSportpark De Bezelhorst

Wedstrijd(en) van maandag 28 oktober
Afgelast18:30 uurDZC '68 JO9-7 - Pax JO9-2GCompetitieSportpark Zuid (ingang 2)

Wedstrijd(en) van woensdag 30 oktober
Afgelast18:30 uurWvB Jo12-2G - Pax JO12-1CompetitieSportpark 't Braamveld

Wedstrijd(en) van vrijdag 1 november
Afgelast19:30 uurSJO/SSA HMC '17 45+1 - Pax 45+1CompetitieSportpark Pluimerskamp
Afgelast19:50 uurPax 45+1 - Halle 45+1CompetitieSportpark PluimerskampVeld 1
Afgelast20:10 uurPax 45+1 - Zelos 45+1CompetitieSportpark PluimerskampVeld 1
Afgelast20:30 uurVarsseveld 45+1 - Pax 45+1CompetitieSportpark Pluimerskamp

Wedstrijd(en) van zaterdag 2 november
Afgelast08:30 uurPax JO8-2 - FC Bergh JO8-2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurPax JO9-2G - DVV JO9-5GCompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurPax JO9-1 - FC Trias JO9-1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast08:30 uurWarnsveldse Boys JO11-1G - Pax JO11-1CompetitieSportpark 't Braamveld
Afgelast09:45 uurDCS JO10-3 - PAX JO10-2CompetitieSportpark Hengelder
Afgelast09:45 uurAZSV MO15-1 - Pax MO15-1CompetitieSportpark Villekamp
Afgelast10:15 uurOBW JO8-1 - Pax JO8-1CompetitieSportpark Hengelder
Afgelast10:30 uurPax JO13-2 - Lochem SP JO13-3GCompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast10:30 uurPax JO13-3 - Vorden JO13-3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 3
Afgelast10:30 uurPax JO12-1 - AZSV JO12-3GCompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast10:30 uurOBW JO13-1 - Pax JO13-1CompetitieSportpark Hengelder
Afgelast10:30 uurConcordia-W JO10-1 - Pax JO10-1CompetitieSportpark De Grindslag
Afgelast11:15 uurAZSV JO15-1 - Pax JO15-1CompetitieSportpark Villekamp
Afgelast11:30 uurSJO ZZC MO13-1 - Pax MO13-1CompetitieSportpark Pol de
Afgelast13:00 uurPax JO15-2 - Be Quick Z. JO15-2CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast14:30 uurSDOUC JO17-1 - Pax JO17-1CompetitieSportpark De IJsselweide
Afgelast15:00 uurPax MO19-1 - Sprinkhanen MO19-1dCompetitieSportpark 't ElderinkVeld 3
Afgelast15:00 uurPax JO19-2 - DCS JO19-3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast15:15 uurRKZVC JO19-1 - Pax JO19-1CompetitieSportpark De Greune Weide

Wedstrijd(en) van zondag 3 november
Afgelast09:30 uurPax 3 - AZC 3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1
Afgelast09:30 uurPax 9 - SV Basteom 4CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 3
Afgelast09:30 uurPax 5 - v.v. Dieren 3CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Pax 4BekerLonga'30 sportcomplex
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Pax 2CompetitieSportpark Oberink
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Pax 8CompetitieSportpark De Brouwer
Afgelast10:30 uurHC '03 4 - Pax 10CompetitieSportpark 't Doornslag
Afgelast11:00 uurNEO VR1 - Pax VR1CompetitieSportpark 't Wooldrik Borne
Afgelast11:30 uurPax 7 - SP Lochem 5CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 2
Afgelast12:00 uurKilder 3 - Pax 6CompetitieSportpark De Tol
Afgelast12:00 uurVorden VR1 - Pax VR2CompetitieSportpark 't Grote Veld
Afgelast14:00 uurPax 1 - Witkampers 1CompetitieSportpark 't ElderinkVeld 1

Wedstrijd(en) van woensdag 6 november
Afgelast19:00 uurPax JO15-1 - ST: Gendringen/SVGG JO15-1BekerSportpark 't ElderinkVeld 1