Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Orion 4158432846 - 28+18
2.Varsseveld 2138322734 - 16+18
3.Concordia-W 3148332726 - 13+13
4.FC Dinxperlo 2157352438 - 22+16
5.Gendringen 2156272033 - 31+2
6.FC Trias 2156272025 - 34-9
7.Reunie 2155461925 - 250
8.Longa '30 3155461918 - 25-7
9.FC Winterswijk 3154651815 - 18-3
10.Bentelo 2156091818 - 24-6
11.SDOUC 2154381531 - 40-9
12.Pax 2143291111 - 44-33

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 8 maart
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Varsseveld 22 - 2
Afgelast11:30 uurOrion 4 - FC Dinxperlo 23 - 2
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - FC Winterswijk 31 - 0
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Longa '30 31 - 2
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - Bentelo 23 - 0
Afgelast10:00 uurPax 2 - Gendringen 21 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 1 maart
Afgelast12:00 uurOrion 4 - Bentelo 22 - 3
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - FC Winterswijk 30 - 3
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Gendringen 20 - 1
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Longa '30 35 - 1
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Concordia-W 32 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 16 februari
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - FC Trias 20 - 1
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - SDOUC 22 - 1
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - Orion 42 - 1
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Pax 21 - 2
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Concordia-W 3
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Reunie 22 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 2 februari
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - Pax 21 - 1
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - FC Trias 23 - 1
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - FC Dinxperlo 21 - 5
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Reunie 23 - 1
Afgelast10:00 uurConcordia-W 3 - SDOUC 22 - 2
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Orion 42 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 26 januari
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Pax 23 - 0
Afgelast10:30 uurReunie 2 - FC Dinxperlo 20 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 22 december
Afgelast10:30 uurPax 2 - FC Winterswijk 30 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 8 december
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - Gendringen 23 - 1
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Varsseveld 22 - 2
Afgelast10:30 uurReunie 2 - SDOUC 23 - 3
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Bentelo 21 - 2
Afgelast09:30 uurOrion 4 - Concordia-W 32 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 1 december
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - FC Trias 23 - 4
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - Gendringen 21 - 1
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Orion 44 - 2
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Longa '30 30 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 24 november
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - Concordia-W 32 - 0
Afgelast12:00 uurOrion 4 - Pax 28 - 0
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Reunie 21 - 2
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Varsseveld 21 - 3
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - FC Winterswijk 31 - 3
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - SDOUC 21 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 17 november
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Pax 21 - 3
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Gendringen 21 - 2
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Concordia-W 32 - 0
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Orion 43 - 3
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Longa '30 32 - 0
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - FC Trias 20 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 november
Afgelast12:00 uurOrion 4 - Gendringen 24 - 0
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Bentelo 22 - 0
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Longa '30 31 - 1
Afgelast10:30 uurPax 2 - Concordia-W 31 - 6
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Varsseveld 24 - 3
Afgelast10:30 uurReunie 2 - FC Winterswijk 31 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 november
Afgelast14:00 uurLonga '30 3 - FC Dinxperlo 21 - 3
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Orion 40 - 1
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - FC Trias 26 - 1
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - Reunie 21 - 0
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Pax 26 - 0
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - SDOUC 21 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 27 oktober
Afgelast13:30 uurLonga '30 3 - Bentelo 21 - 0
Afgelast12:00 uurOrion 4 - SDOUC 25 - 4
Afgelast11:30 uurPax 2 - Reunie 20 - 3
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - FC Dinxperlo 22 - 3
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - Varsseveld 21 - 2
Afgelast09:30 uurConcordia-W 3 - FC Winterswijk 32 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 13 oktober
Afgelast13:30 uurLonga '30 3 - Reunie 21 - 3
Afgelast12:00 uurOrion 4 - FC Trias 27 - 3
Afgelast11:30 uurPax 2 - FC Dinxperlo 21 - 8
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - SDOUC 29 - 2
Afgelast09:30 uurConcordia-W 3 - Varsseveld 21 - 0
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Bentelo 21 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 6 oktober
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Longa '30 34 - 1
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Pax 21 - 0
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Concordia-W 30 - 2
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Orion 41 - 2
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Gendringen 25 - 3
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - FC Winterswijk 31 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 29 september
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - Orion 42 - 2
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Reunie 21 - 0
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - Pax 24 - 1
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - FC Trias 24 - 1
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - SDOUC 23 - 0
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - FC Dinxperlo 21 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 22 september
Afgelast12:00 uurOrion 4 - FC Winterswijk 32 - 0
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Concordia-W 30 - 1
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Bentelo 24 - 2
Afgelast10:30 uurPax 2 - Longa '30 31 - 2
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - Gendringen 21 - 1
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Varsseveld 21 - 3

Programma

Wedstrijd(en) van maandag 13 april
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Concordia-W 3 
Wedstrijd(en) van zondag 19 april
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - FC Dinxperlo 2 
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - Pax 2 
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - Longa '30 3 
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Orion 4 
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - FC Winterswijk 3 
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Reunie 2 
Wedstrijd(en) van zondag 3 mei
Afgelast10:30 uurPax 2 - Varsseveld 2 
Wedstrijd(en) van zondag 10 mei
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Varsseveld 2 
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - FC Dinxperlo 2 
Afgelast10:30 uurReunie 2 - Bentelo 2 
Afgelast11:30 uurPax 2 - FC Trias 2 
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - Gendringen 2 
Afgelast12:00 uurOrion 4 - Longa '30 3 
Wedstrijd(en) van zondag 17 mei
Afgelast10:30 uurPax 2 - SDOUC 2 
Afgelast10:30 uurFC Dinxperlo 2 - FC Winterswijk 3 
Afgelast11:00 uurGendringen 2 - Bentelo 2 
Afgelast11:15 uurFC Trias 2 - Concordia-W 3 
Afgelast12:00 uurOrion 4 - Reunie 2 
Afgelast13:00 uurLonga '30 3 - Varsseveld 2 
Wedstrijd(en) van zondag 24 mei
Afgelast09:00 uurFC Winterswijk 3 - Pax 2 
Afgelast10:00 uurVarsseveld 2 - Gendringen 2 
Afgelast10:30 uurReunie 2 - FC Trias 2 
Afgelast10:30 uurConcordia-W 3 - Orion 4 
Afgelast11:15 uurBentelo 2 - Longa '30 3 
Afgelast11:30 uurSDOUC 2 - FC Dinxperlo 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve poule (groep 2-24)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 23918 - 5
2.Vorden 23310 - 10
3.SC EDS 23310 - 12
4.Loenermark 2335 - 16
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Loenermark 2 - Pax 20 - 7
5 sep.Vorden 2 - SC EDS 21 - 5
8 sep.Pax 2 - Vorden 24 - 3
8 sep.SC EDS 2 - Loenermark 23 - 4
15 sep.Pax 2 - SC EDS 27 - 2
15 sep.Vorden 2 - Loenermark 26 - 1

Mannen beker reserve 1e ronde

Datum Wedstrijd Uitslag
20 okt.LSV 2 - Pax 24 - 2