Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Lemelerveld 2110037 - 1+6
2.Groen Wit '62 2110035 - 1+4
3.Witkampers 2110035 - 2+3
4.WWNA 2110034 - 1+3
5.Schalkhaar 3110034 - 2+2
6.Sc. Overwetering 2110032 - 1+1
7.Albatross 2101011 - 10
8.Pax 2101011 - 10
9.Heino 3100101 - 2-1
10.v.v. Twenthe 2100102 - 4-2
11.Wijhe '92 2100102 - 5-3
12.Enter 2100101 - 4-3
13.Rohda Raalte 3100101 - 5-4
14.Diepenveen 2100101 - 7-6

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Pax 21 - 1
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Lemelerveld 21 - 7
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Rohda Raalte 35 - 1
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Sc. Overwetering 21 - 2
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - v.v. Twenthe 24 - 2
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Enter 24 - 1
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Wijhe '92 25 - 2

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast10:00 uurv.v. Twenthe 2 - Albatross 2 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Heino 3 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - WWNA 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Diepenveen 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Witkampers 2 
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Heino 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Pax 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Schalkhaar 3 
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - WWNA 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Albatross 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Witkampers 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Diepenveen 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Enter 2 
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast09:30 uurDiepenveen 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Albatross 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Pax 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Heino 3 
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Enter 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Witkampers 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - WWNA 2 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast10:00 uurv.v. Twenthe 2 - Witkampers 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Heino 3 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Diepenveen 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Albatross 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Wijhe '92 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Schalkhaar 3 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast10:00 uurv.v. Twenthe 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Enter 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Pax 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Diepenveen 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:30 uurWitkampers 2 - WWNA 2 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Witkampers 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Albatross 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Heino 3 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast10:00 uurv.v. Twenthe 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - WWNA 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Pax 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Enter 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Diepenveen 2 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Heino 3 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Albatross 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Pax 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Sc. Overwetering 2 
Wedstrijd(en) van zondag 23 januari
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Heino 3 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Witkampers 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Diepenveen 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - WWNA 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Rohda Raalte 3 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Pax 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Albatross 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - WWNA 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Enter 2 
Afgelast11:30 uurWitkampers 2 - Groen Wit '62 2 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Diepenveen 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Heino 3 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Witkampers 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Pax 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - WWNA 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Enter 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Groen Wit '62 2 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Albatross 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Witkampers 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Heino 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Diepenveen 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Wijhe '92 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Enter 2 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Lemelerveld 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - WWNA 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Pax 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - v.v. Twenthe 2 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Witkampers 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Albatross 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Heino 3 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Groen Wit '62 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Diepenveen 2 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Albatross 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Witkampers 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Enter 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - WWNA 2 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Diepenveen 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Pax 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Heino 3 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast10:00 uurHeino 3 - Enter 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Wijhe '92 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Witkampers 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Albatross 2 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Enter 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Diepenveen 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Schalkhaar 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - WWNA 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Pax 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Wijhe '92 2 
Wedstrijd(en) van zondag 1 mei
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - Witkampers 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Heino 3 
Afgelast10:30 uurPax 2 - WWNA 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Albatross 2 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - Groen Wit '62 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Schalkhaar 3 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Pax 2 
Afgelast10:00 uurHeino 3 - Diepenveen 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Rohda Raalte 3 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Wijhe '92 2 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Enter 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Sc. Overwetering 2 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast10:00 uurWijhe '92 2 - v.v. Twenthe 2 
Afgelast10:00 uurLemelerveld 2 - Schalkhaar 3 
Afgelast10:00 uurSc. Overwetering 2 - Witkampers 2 
Afgelast10:30 uurPax 2 - Albatross 2 
Afgelast11:00 uurRohda Raalte 3 - Heino 3 
Afgelast11:00 uurEnter 2 - WWNA 2 
Afgelast11:15 uurDiepenveen 2 - Groen Wit '62 2 
Wedstrijd(en) van zondag 29 mei
Afgelast09:30 uurWitkampers 2 - Diepenveen 2 
Afgelast10:00 uurWWNA 2 - Lemelerveld 2 
Afgelast10:30 uurHeino 3 - Wijhe '92 2 
Afgelast10:30 uurSchalkhaar 3 - Rohda Raalte 3 
Afgelast11:00 uurGroen Wit '62 2 - Pax 2 
Afgelast11:00 uurv.v. Twenthe 2 - Sc. Overwetering 2 
Afgelast11:30 uurAlbatross 2 - Enter 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve poulefase (mannen beker res-08)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 2134 - 1
2.Avanti W. 2101 - 4
Datum Wedstrijd Uitslag
19 sep.Pax 2 - Avanti W. 24 - 1