Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax 3211047 - 3+4
2.ST: SDOUC/Ulftse Boys 3211045 - 3+2
3.Warnsveldse Boys 3211045 - 3+2
4.Keijenburgse Boys 2110037 - 2+5
5.Doetinchem 3110032 - 1+1
6.FC Bergh 3210137 - 8-1
7.Concordia-W 4201114 - 6-2
8.Etten 2201112 - 4-2
9.Kilder 2201113 - 7-4
10.Angerlo Vooruit 2000000 - 00
11.vv Montferland 2100101 - 2-1
12.Dierense Boys 2100101 - 5-4

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 27 september
Afgelast11:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Etten 23 - 1
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - Concordia-W 44 - 2
Afgelast10:00 uurDoetinchem 3 - Angerlo Vooruit 2
Afgelast09:30 uurKilder 2 - Pax 32 - 6
Afgelast09:30 uurKeijenburgse Boys 2 - FC Bergh 37 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 20 september
Afgelast11:45 uurFC Bergh 3 - Dierense Boys 25 - 1
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Kilder 21 - 1
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 32 - 2
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Keijenburgse Boys 2
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Doetinchem 31 - 2
Afgelast09:30 uurPax 3 - Warnsveldse Boys 31 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 4 oktober
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Pax 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast11:45 uurvv Montferland 2 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast12:15 uurFC Bergh 3 - Kilder 2 
Wedstrijd(en) van woensdag 7 oktober
Afgelast20:00 uurDoetinchem 3 - Dierense Boys 2 
Wedstrijd(en) van zondag 11 oktober
Afgelast09:30 uurPax 3 - Etten 2 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - vv Montferland 2 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - FC Bergh 3 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Concordia-W 4 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - Doetinchem 3 
Afgelast10:45 uurDierense Boys 2 - Angerlo Vooruit 2 
Wedstrijd(en) van zondag 25 oktober
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Pax 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Kilder 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Concordia-W 4 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast12:00 uurFC Bergh 3 - Etten 2 
Wedstrijd(en) van zondag 1 november
Afgelast09:30 uurPax 3 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast09:30 uurKilder 2 - Doetinchem 3 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Dierense Boys 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - vv Montferland 2 
Wedstrijd(en) van zondag 8 november
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Concordia-W 4 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Kilder 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - FC Bergh 3 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Etten 2 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Pax 3 
Wedstrijd(en) van zondag 22 november
Afgelast09:30 uurPax 3 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - vv Montferland 2 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - FC Bergh 3 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Doetinchem 3 
Wedstrijd(en) van zondag 29 november
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Concordia-W 4 
Afgelast11:45 uurvv Montferland 2 - Etten 2 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Kilder 2 
Afgelast12:00 uurFC Bergh 3 - Pax 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 december
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Kilder 2 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - FC Bergh 3 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Pax 3 
Afgelast11:15 uurWarnsveldse Boys 3 - Keijenburgse Boys 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 december
Afgelast09:30 uurPax 3 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Etten 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - vv Montferland 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - Doetinchem 3 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Keijenburgse Boys 2 
Wedstrijd(en) van zondag 7 februari
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 3 - Pax 3 
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Dierense Boys 2 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Concordia-W 4 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - FC Bergh 3 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Kilder 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Angerlo Vooruit 2 
Wedstrijd(en) van zondag 28 februari
Afgelast09:30 uurPax 3 - vv Montferland 2 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Etten 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Doetinchem 3 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Wedstrijd(en) van zondag 7 maart
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - FC Bergh 3 
Afgelast09:30 uurPax 3 - Concordia-W 4 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Kilder 2 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 3 - Etten 2 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Doetinchem 3 
Wedstrijd(en) van zondag 14 maart
Afgelast10:00 uurKilder 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - vv Montferland 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Pax 3 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - Warnsveldse Boys 3 
Wedstrijd(en) van zondag 21 maart
Afgelast09:30 uurPax 3 - FC Bergh 3 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Doetinchem 3 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Concordia-W 4 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - vv Montferland 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Warnsveldse Boys 3 
Wedstrijd(en) van zondag 28 maart
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Pax 3 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - Kilder 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Etten 2 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - FC Bergh 3 
Wedstrijd(en) van zondag 11 april
Afgelast09:30 uurPax 3 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - Doetinchem 3 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Concordia-W 4 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - vv Montferland 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Wedstrijd(en) van zondag 18 april
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Kilder 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Pax 3 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - FC Bergh 3 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Etten 2 
Wedstrijd(en) van zondag 25 april
Afgelast09:30 uurPax 3 - Doetinchem 3 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - Angerlo Vooruit 2 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - vv Montferland 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Dierense Boys 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - Concordia-W 4 
Wedstrijd(en) van zondag 16 mei
Afgelast09:30 uurST: SDOUC/Ulftse Boys 3 - Warnsveldse Boys 3 
Afgelast10:00 uurKilder 2 - FC Bergh 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 2 - Etten 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - vv Montferland 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Pax 3 
Afgelast12:00 uurDierense Boys 2 - Concordia-W 4 
Wedstrijd(en) van zondag 30 mei
Afgelast09:30 uurvv Montferland 2 - ST: SDOUC/Ulftse Boys 3 
Afgelast09:30 uurPax 3 - Kilder 2 
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 3 - Dierense Boys 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 4 - Doetinchem 3 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast11:30 uurFC Bergh 3 - Angerlo Vooruit 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poule (groep 1-69)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Reunie 3398 - 2
2.Pax 33610 - 7
3.Ruurlo 4334 - 6
4.DEO 2303 - 10
Datum Wedstrijd Uitslag
30 aug.Pax 3 - DEO 26 - 2
30 aug.Ruurlo 4 - Reunie 30 - 3
6 sep.Reunie 3 - Pax 34 - 2
6 sep.DEO 2 - Ruurlo 41 - 3
10 sep.Pax 3 - Ruurlo 42 - 1
13 sep.Reunie 3 - DEO 21 - 0