Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Grol 696121930 - 17+13
2.FC Dinxperlo 3105231732 - 21+11
3.Longa '30 685121637 - 15+22
4.FC Bergh 495131632 - 19+13
5.Longa '30 775021523 - 18+5
6.FC Winterswijk 7105051532 - 31+1
7.SP Lochem 374121327 - 17+10
8.Pax 374031215 - 17-2
9.Vorden 39225819 - 29-10
10.Warnsveldse Boys 49135613 - 36-23
11.SDOUC 57124510 - 32-22
12.Concordia-W 58017112 - 30-18

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Vorden 37 - 0
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Warnsveldse Boys 45 - 0
Afgelast09:30 uurPax 3 - Grol 60 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Pax 31 - 4
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - FC Dinxperlo 33 - 6
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Concordia-W 54 - 2
Afgelast09:30 uurLonga '30 7 - FC Winterswijk 75 - 3
Afgelast09:30 uurGrol 6 - FC Bergh 43 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - SP Lochem 31 - 1
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Grol 62 - 4
Afgelast09:30 uurPax 3 - Vorden 33 - 1
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Warnsveldse Boys 42 - 2
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Longa '30 73 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast12:00 uurWarnsveldse Boys 4 - Concordia-W 51 - 1
Afgelast10:30 uurVorden 3 - FC Winterswijk 71 - 6
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - FC Bergh 42 - 6
Afgelast09:30 uurGrol 6 - FC Dinxperlo 34 - 1
Afgelast09:00 uurLonga '30 6 - SDOUC 58 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Concordia-W 57 - 1
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Longa '30 63 - 1
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - SDOUC 59 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Pax 34 - 2
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Longa '30 71 - 3
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Grol 63 - 4
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - FC Bergh 41 - 2
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - FC Dinxperlo 30 - 2
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - FC Winterswijk 73 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - FC Bergh 43 - 6
Afgelast10:30 uurVorden 3 - SP Lochem 31 - 2
Afgelast09:30 uurLonga '30 7 - FC Dinxperlo 34 - 0
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Concordia-W 54 - 1
Wedstrijd(en) van woensdag 20 oktober
Afgelast20:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Longa '30 60 - 9
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Vorden 32 - 7
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Grol 65 - 1
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - FC Winterswijk 71 - 4
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Warnsveldse Boys 49 - 3
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Pax 31 - 2
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - Longa '30 73 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast11:30 uurLonga '30 7 - Longa '30 60 - 5
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - SP Lochem 30 - 7
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Warnsveldse Boys 42 - 2
Afgelast09:30 uurPax 3 - FC Dinxperlo 31 - 4
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Concordia-W 52 - 1
Afgelast09:30 uurGrol 6 - SDOUC 52 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Vorden 32 - 2
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - FC Bergh 43 - 3
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Longa '30 73 - 2
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Grol 63 - 2
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - FC Winterswijk 73 - 2
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - Pax 30 - 3

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - SDOUC 5 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Longa '30 7 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - FC Bergh 4 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Pax 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - SP Lochem 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:15 uurFC Bergh 4 - FC Winterswijk 7 
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Grol 6 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Vorden 3 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Pax 3 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - Concordia-W 5 
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Warnsveldse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast09:30 uurPax 3 - Longa '30 7 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - FC Bergh 4 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Longa '30 6 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - SDOUC 5 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 4 - SP Lochem 3 
Wedstrijd(en) van zondag 20 februari
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Longa '30 7 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Longa '30 6 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - SP Lochem 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Pax 3 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Warnsveldse Boys 4 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - FC Winterswijk 7 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Grol 6 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - Vorden 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Concordia-W 5 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:30 uurPax 3 - FC Bergh 4 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - SP Lochem 3 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Longa '30 6 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - SDOUC 5 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Longa '30 7 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurPax 3 - FC Winterswijk 7 
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Concordia-W 5 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Vorden 3 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Longa '30 6 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Warnsveldse Boys 4 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - Grol 6 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - FC Winterswijk 7 
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - FC Bergh 4 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - Grol 6 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Pax 3 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - Longa '30 7 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurPax 3 - Concordia-W 5 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - SP Lochem 3 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Warnsveldse Boys 4 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Longa '30 6 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - SDOUC 5 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Vorden 3 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - SDOUC 5 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - Vorden 3 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - FC Winterswijk 7 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Pax 3 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - Longa '30 7 
Afgelast11:30 uurLonga '30 6 - FC Bergh 4 
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Vorden 3 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurPax 3 - Warnsveldse Boys 4 
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - Longa '30 6 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - Grol 6 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - SP Lochem 3 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Concordia-W 5 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Vorden 3 
Afgelast09:30 uurLonga '30 6 - FC Winterswijk 7 
Afgelast09:30 uurGrol 6 - Pax 3 
Afgelast10:30 uurSP Lochem 3 - Concordia-W 5 
Afgelast11:00 uurFC Dinxperlo 3 - SDOUC 5 
Afgelast11:00 uurLonga '30 7 - FC Bergh 4 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurPax 3 - Longa '30 6 
Afgelast09:30 uurSDOUC 5 - SP Lochem 3 
Afgelast09:30 uurFC Bergh 4 - FC Dinxperlo 3 
Afgelast09:30 uurConcordia-W 5 - Warnsveldse Boys 4 
Afgelast10:30 uurVorden 3 - Grol 6 
Afgelast11:00 uurFC Winterswijk 7 - Longa '30 7 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-58)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Keijenburgse Boys 2247 - 3
2.Pax 3248 - 6
3.Vorden 3203 - 9
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Warnsveldse Boys 3 - Pax 30 - 4
7 sep.Vorden 3 - Keijenburgse Boys 20 - 4
12 sep.Pax 3 - Vorden 35 - 3
12 sep.Keijenburgse Boys 2 - Warnsveldse Boys 30 - 0
19 sep.Pax 3 - Keijenburgse Boys 23 - 3