Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax 4110037 - 0+7
2.Longa '30 12110034 - 1+3
3.Varsseveld 5110033 - 0+3
4.AD '69 2110034 - 2+2
5.Longa '30 11110033 - 1+2
6.Ruurlo 4110033 - 1+2
7.Bredevoort 2100102 - 4-2
8.Halle 2100101 - 3-2
9.FC Winterswijk 9100101 - 3-2
10.MEC 3100101 - 4-3
11.VIOS B. 5100100 - 3-3
12.SJO/SSA HMC '17 3100100 - 7-7

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:15 uurRuurlo 4 - FC Winterswijk 93 - 1
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - AD '69 22 - 4
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - VIOS B. 53 - 0
Afgelast09:30 uurPax 4 - SJO/SSA HMC '17 37 - 0
Afgelast09:30 uurLonga '30 11 - Halle 23 - 1
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Longa '30 121 - 4

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Pax 4 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Bredevoort 2 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - MEC 3 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Ruurlo 4 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Varsseveld 5 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Longa '30 11 
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Halle 2 
Afgelast09:30 uurPax 4 - AD '69 2 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - FC Winterswijk 9 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Longa '30 11 
Afgelast11:15 uurRuurlo 4 - VIOS B. 5 
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Longa '30 12 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Ruurlo 4 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Pax 4 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - MEC 3 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Bredevoort 2 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - Varsseveld 5 
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast09:30 uurPax 4 - FC Winterswijk 9 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Halle 2 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - AD '69 2 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - Longa '30 12 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - MEC 3 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Ruurlo 4 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Pax 4 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Varsseveld 5 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Bredevoort 2 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - VIOS B. 5 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Longa '30 11 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Ruurlo 4 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - MEC 3 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Longa '30 12 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - FC Winterswijk 9 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - Pax 4 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast09:30 uurPax 4 - Varsseveld 5 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - AD '69 2 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Bredevoort 2 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Halle 2 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - VIOS B. 5 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Longa '30 11 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - MEC 3 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Longa '30 12 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - FC Winterswijk 9 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Ruurlo 4 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Pax 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - SJO/SSA HMC '17 3 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast09:00 uurMEC 3 - VIOS B. 5 
Afgelast09:30 uurPax 4 - Bredevoort 2 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Varsseveld 5 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Longa '30 11 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Halle 2 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - AD '69 2 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Bredevoort 2 
Afgelast09:30 uurPax 4 - Ruurlo 4 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - AD '69 2 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Longa '30 12 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - MEC 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Longa '30 11 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - FC Winterswijk 9 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Pax 4 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - VIOS B. 5 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Halle 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast09:30 uurPax 4 - Longa '30 12 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - MEC 3 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - AD '69 2 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Varsseveld 5 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Ruurlo 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - Bredevoort 2 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Pax 4 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Longa '30 11 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Halle 2 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - VIOS B. 5 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - FC Winterswijk 9 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - SJO/SSA HMC '17 3 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:30 uurPax 4 - MEC 3 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Ruurlo 4 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Longa '30 12 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Bredevoort 2 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - AD '69 2 
Afgelast11:45 uurVIOS B. 5 - Varsseveld 5 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - VIOS B. 5 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Longa '30 11 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - FC Winterswijk 9 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Halle 2 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Varsseveld 5 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Pax 4 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - AD '69 2 
Afgelast09:30 uurPax 4 - Halle 2 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - MEC 3 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - FC Winterswijk 9 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Longa '30 12 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Bredevoort 2 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Varsseveld 5 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - VIOS B. 5 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Pax 4 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - Longa '30 11 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Ruurlo 4 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - Longa '30 12 
Afgelast09:30 uurPax 4 - VIOS B. 5 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - AD '69 2 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - FC Winterswijk 9 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - Ruurlo 4 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - Halle 2 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - Pax 4 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Longa '30 11 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Bredevoort 2 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - MEC 3 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Varsseveld 5 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurVarsseveld 5 - FC Winterswijk 9 
Afgelast09:30 uurMEC 3 - Ruurlo 4 
Afgelast10:30 uurHalle 2 - SJO/SSA HMC '17 3 
Afgelast10:30 uurAD '69 2 - Longa '30 12 
Afgelast10:30 uurBredevoort 2 - Pax 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 11 - VIOS B. 5 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurPax 4 - Longa '30 11 
Afgelast09:30 uurLonga '30 12 - MEC 3 
Afgelast09:30 uurFC Winterswijk 9 - AD '69 2 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 3 - Varsseveld 5 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 5 - Halle 2 
Afgelast12:00 uurRuurlo 4 - Bredevoort 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-124)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 43914 - 1
2.Keijenburgse Boys 5368 - 4
3.Doetinchem 6336 - 7
4.ZZC'20 3303 - 19
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Pax 4 - Keijenburgse Boys 52 - 0
5 sep.Doetinchem 6 - ZZC'20 35 - 1
12 sep.ZZC'20 3 - Pax 40 - 9
12 sep.Keijenburgse Boys 5 - Doetinchem 63 - 0
19 sep.Keijenburgse Boys 5 - ZZC'20 35 - 2
19 sep.Doetinchem 6 - Pax 41 - 3