Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Longa '30 4128222644 - 16+28
2.Doetinchem 3148242640 - 30+10
3.VIOS B. 3146532330 - 24+6
4.Grol 4136342143 - 41+2
5.SDOUC 395221737 - 22+15
6.Ulftse Boys 2134451628 - 31-3
7.Varsseveld 3144461634 - 44-10
8.SJO/SSA HMC '17 2124351521 - 26-5
9.Pax 4134361522 - 31-9
10.Keijenburgse Boys 2124261429 - 27+2
11.Etten 2112721319 - 21-2
12.KSV 2134181331 - 40-9
13.MEC 212147718 - 43-25

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 29 maart
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Pax 4Afgelast
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - VIOS B. 3Afgelast
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - SDOUC 3Afgelast
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Etten 2Afgelast
Afgelast10:00 uurUlftse Boys 2 - MEC 2Afgelast
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Doetinchem 3Afgelast
Wedstrijd(en) van zondag 22 maart
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Ulftse Boys 2Afgelast
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Varsseveld 3Afgelast
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Keijenburgse Boys 2Afgelast
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Doetinchem 3Afgelast
Afgelast09:30 uurSDOUC 3 - VIOS B. 3Afgelast
Afgelast09:30 uurPax 4 - Longa '30 4Afgelast
Wedstrijd(en) van donderdag 19 maart
Afgelast20:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Ulftse Boys 2Afgelast
Wedstrijd(en) van zondag 15 maart
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - SJO/SSA HMC '17 2Afgelast
Afgelast10:30 uurVarsseveld 3 - SDOUC 3Afgelast
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - VIOS B. 3Afgelast
Afgelast09:30 uurPax 4 - Etten 2Afgelast
Afgelast09:30 uurKSV 2 - MEC 2Afgelast
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Grol 4Afgelast
Wedstrijd(en) van zondag 8 maart
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Keijenburgse Boys 24 - 3
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Varsseveld 37 - 2
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Pax 41 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 1 maart
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Ulftse Boys 22 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 16 februari
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Pax 45 - 1
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - Grol 43 - 5
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Etten 24 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 2 februari
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - MEC 22 - 2
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - Etten 22 - 1
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Grol 40 - 1
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - Doetinchem 35 - 2
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - Pax 42 - 1
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - KSV 27 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 26 januari
Afgelast11:30 uurPax 4 - Varsseveld 34 - 1
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Longa '30 43 - 3
Afgelast10:30 uurEtten 2 - VIOS B. 32 - 2
Afgelast10:00 uurKSV 2 - SJO/SSA HMC '17 23 - 0
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Ulftse Boys 22 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 19 januari
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Etten 23 - 4
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - Grol 47 - 4
Afgelast10:00 uurMEC 2 - VIOS B. 32 - 5
Afgelast09:30 uurPax 4 - Doetinchem 32 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 15 december
Afgelast11:30 uurSDOUC 3 - Grol 46 - 4
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Longa '30 43 - 2
Afgelast11:00 uurVIOS B. 3 - KSV 23 - 2
Afgelast10:00 uurUlftse Boys 2 - Doetinchem 31 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 8 december
Afgelast10:00 uurVarsseveld 3 - Keijenburgse Boys 23 - 2
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - SJO/SSA HMC '17 26 - 1
Wedstrijd(en) van dinsdag 3 december
Afgelast20:00 uurKeijenburgse Boys 2 - VIOS B. 34 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 1 december
Afgelast11:30 uurGrol 4 - MEC 27 - 4
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - Longa '30 42 - 2
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Pax 45 - 2
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Etten 21 - 1
Afgelast09:30 uurSDOUC 3 - Doetinchem 31 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 24 november
Afgelast11:30 uurVIOS B. 3 - SJO/SSA HMC '17 23 - 1
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Ulftse Boys 22 - 1
Afgelast10:30 uurEtten 2 - SDOUC 32 - 2
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Grol 44 - 2
Afgelast10:00 uurMEC 2 - KSV 22 - 1
Afgelast09:30 uurPax 4 - Keijenburgse Boys 22 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 17 november
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Pax 44 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 10 november
Afgelast11:30 uurVIOS B. 3 - Doetinchem 33 - 0
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Longa '30 45 - 4
Afgelast10:30 uurSDOUC 3 - KSV 27 - 1
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Pax 42 - 2
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Varsseveld 34 - 3
Wedstrijd(en) van donderdag 7 november
Afgelast20:00 uurKeijenburgse Boys 2 - MEC 26 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 november
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Doetinchem 30 - 3
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - VIOS B. 31 - 1
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Etten 22 - 2
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - SDOUC 33 - 1
Wedstrijd(en) van donderdag 31 oktober
Afgelast20:00 uurKeijenburgse Boys 2 - Ulftse Boys 22 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 27 oktober
Afgelast11:30 uurGrol 4 - SJO/SSA HMC '17 22 - 2
Afgelast10:30 uurSDOUC 3 - Varsseveld 38 - 6
Afgelast10:00 uurDoetinchem 3 - KSV 23 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 20 oktober
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Ulftse Boys 22 - 2
Afgelast10:00 uurMEC 2 - SDOUC 31 - 8
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Keijenburgse Boys 23 - 1
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - VIOS B. 32 - 0
Wedstrijd(en) van dinsdag 15 oktober
Afgelast20:00 uurSDOUC 3 - Ulftse Boys 23 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 13 oktober
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Pax 44 - 1
Afgelast10:30 uurEtten 2 - KSV 20 - 0
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - Longa '30 40 - 2
Afgelast10:00 uurDoetinchem 3 - MEC 23 - 0
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - Varsseveld 31 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 6 oktober
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Etten 21 - 3
Afgelast10:00 uurVarsseveld 3 - Grol 42 - 2
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Keijenburgse Boys 21 - 2
Afgelast10:00 uurUlftse Boys 2 - SJO/SSA HMC '17 20 - 3
Afgelast09:30 uurPax 4 - VIOS B. 31 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 29 september
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - KSV 25 - 3
Afgelast10:00 uurVIOS B. 3 - SDOUC 31 - 1
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - Grol 42 - 2
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Doetinchem 33 - 3
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 2 - Pax 42 - 3
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - MEC 24 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 22 september
Afgelast11:30 uurGrol 4 - VIOS B. 31 - 3
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Keijenburgse Boys 23 - 2
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Varsseveld 31 - 1
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Longa '30 41 - 4
Afgelast09:30 uurPax 4 - SJO/SSA HMC '17 22 - 0

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 29 maart
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Doetinchem 3Afgelast
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - VIOS B. 3Afgelast
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 2 - SDOUC 3Afgelast
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Etten 2Afgelast
Afgelast10:00 uurUlftse Boys 2 - MEC 2Afgelast
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - Pax 4Afgelast
Wedstrijd(en) van zondag 5 april
Afgelast09:30 uurPax 4 - KSV 2Afgelast
Afgelast10:00 uurMEC 2 - SJO/SSA HMC '17 2Afgelast
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - Ulftse Boys 2Afgelast
Afgelast11:30 uurGrol 4 - SDOUC 3Afgelast
Afgelast11:30 uurVIOS B. 3 - Keijenburgse Boys 2Afgelast
Wedstrijd(en) van maandag 13 april
Afgelast09:30 uurPax 4 - MEC 2 
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - Ulftse Boys 2 
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - SDOUC 3 
Afgelast10:30 uurVarsseveld 3 - SJO/SSA HMC '17 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Etten 2 
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Doetinchem 3 
Wedstrijd(en) van donderdag 16 april
Afgelast18:30 uurSDOUC 3 - Longa '30 4 
Afgelast18:30 uurMEC 2 - Grol 4 
Wedstrijd(en) van zondag 19 april
Afgelast09:30 uurSDOUC 3 - Pax 4 
Afgelast10:00 uurUlftse Boys 2 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast10:00 uurMEC 2 - Doetinchem 3 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Longa '30 4 
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Varsseveld 3 
Afgelast11:30 uurVIOS B. 3 - Etten 2 
Wedstrijd(en) van donderdag 23 april
Afgelast18:30 uurEtten 2 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast18:30 uurMEC 2 - Longa '30 4 
Afgelast18:30 uurGrol 4 - KSV 2 
Afgelast18:30 uurSDOUC 3 - SJO/SSA HMC '17 2 
Afgelast18:30 uurDoetinchem 3 - Varsseveld 3 
Wedstrijd(en) van zondag 26 april
Afgelast09:30 uurPax 4 - Grol 4 
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Ulftse Boys 2 
Afgelast10:00 uurKSV 2 - SDOUC 3 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - MEC 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - SJO/SSA HMC '17 2 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 3 - VIOS B. 3 
Wedstrijd(en) van donderdag 30 april
Afgelast18:30 uurEtten 2 - Longa '30 4 
Wedstrijd(en) van zondag 3 mei
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Varsseveld 3 
Afgelast10:00 uurKSV 2 - Grol 4 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - MEC 2 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - Doetinchem 3 
Afgelast14:00 uurSDOUC 3 - Keijenburgse Boys 2 
Wedstrijd(en) van zondag 10 mei
Afgelast09:30 uurSDOUC 3 - MEC 2 
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - Longa '30 4 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - KSV 2 
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - Varsseveld 3 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Pax 4 
Afgelast11:30 uurGrol 4 - Etten 2 
Wedstrijd(en) van donderdag 14 mei
Afgelast18:30 uurPax 4 - SDOUC 3 
Afgelast18:30 uurEtten 2 - Grol 4 
Wedstrijd(en) van zondag 17 mei
Afgelast09:30 uurPax 4 - Ulftse Boys 2 
Afgelast09:30 uurLonga '30 4 - Keijenburgse Boys 2 
Afgelast10:00 uurKSV 2 - VIOS B. 3 
Afgelast10:30 uurEtten 2 - SJO/SSA HMC '17 2 
Afgelast10:30 uurDoetinchem 3 - SDOUC 3 
Wedstrijd(en) van zondag 24 mei
Afgelast09:30 uurSDOUC 3 - Etten 2 
Afgelast09:30 uurVIOS B. 3 - MEC 2 
Afgelast10:00 uurSJO/SSA HMC '17 2 - Pax 4 
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - KSV 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - Varsseveld 3 
Wedstrijd(en) van zondag 7 juni
Afgelast10:30 uurUlftse Boys 2 - SDOUC 3 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 2 - KSV 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poule (groep 1-08)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 43617 - 8
2.Ruurlo 3369 - 9
3.Sp. Neede 33312 - 14
4.Reunie 3338 - 15
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Ruurlo 3 - Pax 41 - 5
1 sep.Reunie 3 - Sp. Neede 36 - 3
5 sep.Ruurlo 3 - Reunie 35 - 2
8 sep.Pax 4 - Sp. Neede 35 - 7
15 sep.Reunie 3 - Pax 40 - 7
19 sep.Sp. Neede 3 - Ruurlo 32 - 3

Mannen beker reserve zondag 1e ronde

Datum Wedstrijd Uitslag
3 nov.Longa '30 4 - Pax 44 - 1