Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.VIOD 41611053349 - 27+22
2.Pax 51510233234 - 15+19
3.Gendringen 31610243251 - 32+19
4.Varsseveld 4159333040 - 23+17
5.ZZC'20 2177462530 - 29+1
6.Longa '30 13157352442 - 34+8
7.Longa '30 101861111932 - 39-7
8.Sportclub Silvolde 31641111330 - 53-23
9.Ulftse Boys 4163491331 - 62-31
10.Concordia-W 7162212825 - 50-25

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast12:00 uurVIOD 4 - Pax 50 - 2
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Ulftse Boys 46 - 0
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Varsseveld 41 - 3
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - ZZC'20 24 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 8 mei
Afgelast12:00 uurConcordia-W 7 - Pax 51 - 2
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Sportclub Silvolde 33 - 1
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - VIOD 41 - 9
Wedstrijd(en) van zondag 1 mei
Afgelast11:30 uurPax 5 - ZZC'20 20 - 0
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - VIOD 41 - 3
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Concordia-W 74 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Longa '30 133 - 0
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Concordia-W 73 - 3
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Gendringen 31 - 1
Wedstrijd(en) van donderdag 21 april
Afgelast18:30 uurZZC'20 2 - Longa '30 132 - 1
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Ulftse Boys 45 - 0
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Sportclub Silvolde 38 - 0
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Varsseveld 44 - 1
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - ZZC'20 22 - 0
Wedstrijd(en) van donderdag 14 april
Afgelast18:30 uurGendringen 3 - VIOD 45 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Varsseveld 41 - 0
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Longa '30 103 - 1
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - ZZC'20 21 - 0
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Ulftse Boys 42 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Concordia-W 72 - 0
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - VIOD 43 - 2
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Gendringen 32 - 5
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Pax 52 - 5
Afgelast09:30 uurLonga '30 10 - ZZC'20 21 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Longa '30 102 - 1
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Varsseveld 40 - 3
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Sportclub Silvolde 35 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Longa '30 132 - 3
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Concordia-W 72 - 1
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Pax 51 - 0
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Gendringen 35 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast11:30 uurPax 5 - Sportclub Silvolde 33 - 0
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Longa '30 100 - 1
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Varsseveld 43 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Pax 52 - 0
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Longa '30 131 - 1
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Ulftse Boys 41 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 20 februari
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Ulftse Boys 42 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - VIOD 42 - 4
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Longa '30 101 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurLonga '30 10 - Pax 52 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Sportclub Silvolde 32 - 8
Afgelast09:30 uurLonga '30 13 - Longa '30 106 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast11:30 uurPax 5 - VIOD 43 - 0
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Gendringen 32 - 1
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Longa '30 134 - 4
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Longa '30 101 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Varsseveld 40 - 3
Afgelast11:00 uurSDOUC 6 - Pax 53 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast11:30 uurPax 5 - Gendringen 33 - 0
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Longa '30 103 - 2
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - VIOD 42 - 0
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - SDOUC 64 - 2
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Concordia-W 72 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - ZZC'20 25 - 4
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Varsseveld 42 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Sportclub Silvolde 34 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - SDOUC 64 - 2
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Concordia-W 75 - 1
Afgelast10:30 uurVarsseveld 4 - ZZC'20 21 - 1
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Pax 51 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Longa '30 101 - 6
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Ulftse Boys 47 - 3
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Sportclub Silvolde 34 - 2
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Longa '30 138 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast11:30 uurLonga '30 10 - Sportclub Silvolde 32 - 1
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Gendringen 31 - 6
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - ZZC'20 21 - 5
Afgelast09:30 uurLonga '30 13 - Pax 50 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:30 uurPax 5 - Longa '30 103 - 0
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Ulftse Boys 42 - 2
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Longa '30 132 - 5
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Concordia-W 73 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Concordia-W 72 - 3
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - ZZC'20 23 - 0
Afgelast10:30 uurVarsseveld 4 - Pax 54 - 4
Afgelast09:30 uurLonga '30 10 - Gendringen 32 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurPax 5 - Ulftse Boys 44 - 2
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - SDOUC 64 - 1
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Varsseveld 40 - 7
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Longa '30 134 - 4
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Longa '30 103 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van donderdag 19 mei
Afgelast18:30 uurPax 5 - Longa '30 13 
Afgelast20:00 uurSportclub Silvolde 3 - Ulftse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Gendringen 3 
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - VIOD 4 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Concordia-W 7 
Wedstrijd(en) van zondag 29 mei
Afgelast11:30 uurPax 5 - Varsseveld 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Gendringen 3 
Wedstrijd(en) van maandag 6 juni
Afgelast09:30 uurLonga '30 13 - VIOD 4 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Concordia-W 7 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-096)