Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Dierense Boys 2129122841 - 17+24
2.Pax 597112226 - 18+8
3.Sc Westervoort 4127142237 - 25+12
4.DVV 5104421631 - 17+14
5.SV Babberich 3104421621 - 210
6.v.v. Dieren 3114431622 - 23-1
7.OBW 6123271123 - 27-4
8.VVO 4122461023 - 32-9
9.sv Loil 3123181024 - 37-13
10.Angerlo Vooruit 49225813 - 29-16
11.Arnhemse Boys Schuytgraaf 311227522 - 37-15

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 8 maart
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - Pax 53 - 5
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - OBW 60 - 6
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - SV Babberich 34 - 0
Afgelast09:30 uurVVO 4 - Sc Westervoort 41 - 3
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - DVV 50 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 1 maart
Afgelast10:00 uurDVV 5 - v.v. Dieren 33 - 3
Afgelast09:30 uurVVO 4 - SV Babberich 31 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 16 februari
Afgelast10:30 uurSV Babberich 3 - sv Loil 35 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 2 februari
Afgelast11:30 uurOBW 6 - Dierense Boys 23 - 1
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 34 - 1
Afgelast09:30 uurPax 5 - sv Loil 32 - 1
Afgelast09:30 uurVVO 4 - v.v. Dieren 33 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 26 januari
Afgelast10:30 uurSV Babberich 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 33 - 0
Afgelast10:00 uurDVV 5 - VVO 46 - 3
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - v.v. Dieren 32 - 2
Afgelast09:30 uurPax 5 - OBW 63 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 19 januari
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - VVO 45 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 8 december
Afgelast11:45 uurOBW 6 - SV Babberich 32 - 2
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - Pax 52 - 1
Afgelast10:00 uurDVV 5 - Sc Westervoort 41 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 1 december
Afgelast10:00 uurv.v. Dieren 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 33 - 0
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - Dierense Boys 21 - 6
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - DVV 50 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 24 november
Afgelast11:45 uurOBW 6 - VVO 43 - 0
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - Angerlo Vooruit 43 - 3
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - Dierense Boys 23 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 17 november
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - SV Babberich 32 - 3
Afgelast10:00 uurv.v. Dieren 3 - Dierense Boys 20 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 10 november
Afgelast11:30 uurv.v. Dieren 3 - Sc Westervoort 41 - 3
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - OBW 62 - 1
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Pax 52 - 3
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - VVO 42 - 3
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - SV Babberich 31 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 3 november
Afgelast11:45 uurOBW 6 - DVV 51 - 1
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - sv Loil 39 - 1
Afgelast09:30 uurPax 5 - v.v. Dieren 33 - 2
Afgelast09:30 uurVVO 4 - Angerlo Vooruit 45 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 27 oktober
Afgelast11:45 uurOBW 6 - Sc Westervoort 42 - 4
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - DVV 53 - 3
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - Angerlo Vooruit 45 - 0
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - v.v. Dieren 31 - 2
Afgelast09:30 uurVVO 4 - Pax 52 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 20 oktober
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - VVO 41 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 13 oktober
Afgelast11:45 uurOBW 6 - Angerlo Vooruit 41 - 5
Afgelast10:30 uurSV Babberich 3 - v.v. Dieren 31 - 1
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - DVV 52 - 1
Afgelast09:30 uurPax 5 - Sc Westervoort 44 - 2
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 32 - 1
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 32 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 6 oktober
Afgelast12:00 uurDVV 5 - sv Loil 32 - 2
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - Dierense Boys 23 - 5
Afgelast10:00 uurv.v. Dieren 3 - OBW 62 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 29 september
Afgelast11:30 uurOBW 6 - sv Loil 31 - 4
Afgelast10:30 uurSV Babberich 3 - Dierense Boys 22 - 2
Afgelast10:00 uurSc Westervoort 4 - Angerlo Vooruit 40 - 1
Afgelast09:30 uurVVO 4 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 32 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 22 september
Afgelast12:00 uurDVV 5 - SV Babberich 36 - 1
Afgelast10:30 uurArnhemse Boys Schuytgraaf 3 - Sc Westervoort 43 - 6
Afgelast10:00 uurDierense Boys 2 - OBW 63 - 0
Afgelast10:00 uurv.v. Dieren 3 - VVO 43 - 1
Afgelast09:30 uursv Loil 3 - Pax 52 - 3

Programma

Voorlopig geen wedstrijden gepland!

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poule (groep 2-43)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 53920 - 3
2.Keijenburgse Boys 3347 - 8
3.Halle 3338 - 17
4.Zelhem 4318 - 15
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Pax 5 - Zelhem 47 - 1
1 sep.Halle 3 - Keijenburgse Boys 32 - 3
8 sep.Zelhem 4 - Halle 34 - 5
8 sep.Keijenburgse Boys 3 - Pax 51 - 3
15 sep.Pax 5 - Halle 310 - 1
15 sep.Keijenburgse Boys 3 - Zelhem 43 - 3

Mannen beker reserve zondag 1e ronde

Datum Wedstrijd Uitslag
24 okt.Pax 5 - VIOS B. 50 - 2