Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax 543101013 - 6+7
2.Gendringen 34211714 - 9+5
3.Longa '30 134211712 - 8+4
4.VIOD 4220066 - 2+4
5.Varsseveld 43120513 - 6+7
6.Longa '30 10411245 - 9-4
7.Concordia-W 7411249 - 15-6
8.ZZC'20 2210135 - 4+1
9.Ulftse Boys 4301215 - 11-6
10.SDOUC 6200203 - 7-4
11.Sportclub Silvolde 3200201 - 9-8

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - VIOD 4Afgelast
Afgelast11:30 uurLonga '30 10 - Sportclub Silvolde 32 - 1
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Gendringen 31 - 6
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - ZZC'20 21 - 5
Afgelast09:30 uurLonga '30 13 - Pax 50 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:30 uurPax 5 - Longa '30 103 - 0
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Ulftse Boys 42 - 2
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Longa '30 132 - 5
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Concordia-W 73 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Concordia-W 72 - 3
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - ZZC'20 23 - 0
Afgelast10:30 uurVarsseveld 4 - Pax 54 - 4
Afgelast09:30 uurLonga '30 10 - Gendringen 32 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurPax 5 - Ulftse Boys 44 - 2
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - SDOUC 64 - 1
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Varsseveld 40 - 7
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Longa '30 134 - 4
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Longa '30 103 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Longa '30 13 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Varsseveld 4 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Ulftse Boys 4 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Longa '30 10 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - VIOD 4 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Pax 5 
Afgelast10:30 uurVarsseveld 4 - ZZC'20 2 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Concordia-W 7 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - SDOUC 6 
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Sportclub Silvolde 3 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Varsseveld 4 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - ZZC'20 2 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Ulftse Boys 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Sportclub Silvolde 3 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - SDOUC 6 
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Concordia-W 7 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - VIOD 4 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Longa '30 10 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Gendringen 3 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - ZZC'20 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Ulftse Boys 4 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Pax 5 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Varsseveld 4 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Longa '30 13 
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Longa '30 10 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - SDOUC 6 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Gendringen 3 
Afgelast11:30 uurPax 5 - VIOD 4 
Wedstrijd(en) van zondag 19 december
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - SDOUC 6 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:30 uurLonga '30 13 - Longa '30 10 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - VIOD 4 
Afgelast11:30 uurPax 5 - ZZC'20 2 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Varsseveld 4 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Longa '30 13 
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - SDOUC 6 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Ulftse Boys 4 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Concordia-W 7 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Pax 5 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Longa '30 10 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - VIOD 4 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Varsseveld 4 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - ZZC'20 2 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Gendringen 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Ulftse Boys 4 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Longa '30 13 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Pax 5 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Concordia-W 7 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - SDOUC 6 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Varsseveld 4 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - Longa '30 10 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Gendringen 3 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - VIOD 4 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Pax 5 
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Gendringen 3 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Concordia-W 7 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - SDOUC 6 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Longa '30 13 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Varsseveld 4 
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Longa '30 10 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Longa '30 13 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Ulftse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Pax 5 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Gendringen 3 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - VIOD 4 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - ZZC'20 2 
Afgelast13:00 uurLonga '30 13 - Concordia-W 7 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Ulftse Boys 4 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - Longa '30 10 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - ZZC'20 2 
Afgelast10:30 uurGendringen 3 - Varsseveld 4 
Afgelast11:30 uurPax 5 - SDOUC 6 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Concordia-W 7 
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - Gendringen 3 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Longa '30 13 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - VIOD 4 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Sportclub Silvolde 3 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurVIOD 4 - Pax 5 
Afgelast10:00 uurSportclub Silvolde 3 - ZZC'20 2 
Afgelast10:00 uurConcordia-W 7 - SDOUC 6 
Afgelast11:00 uurLonga '30 10 - Varsseveld 4 
Afgelast11:30 uurLonga '30 13 - Ulftse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurUlftse Boys 4 - Gendringen 3 
Afgelast09:30 uurZZC'20 2 - VIOD 4 
Afgelast11:00 uurVarsseveld 4 - Sportclub Silvolde 3 
Afgelast11:30 uurPax 5 - Concordia-W 7 
Afgelast11:30 uurSDOUC 6 - Longa '30 13 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-096)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 5399 - 2
2.SSA/SJO Ratti - Socii 23611 - 7
3.Keijenburgse Boys 43311 - 7
4.SV Basteom 3303 - 18
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Keijenburgse Boys 4 - Pax 51 - 2
9 sep.SV Basteom 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 22 - 6
15 sep.Pax 5 - SV Basteom 35 - 0
16 sep.SSA/SJO Ratti - Socii 2 - Keijenburgse Boys 44 - 3
19 sep.Keijenburgse Boys 4 - SV Basteom 37 - 1
19 sep.SSA/SJO Ratti - Socii 2 - Pax 51 - 2

Mannen beker reserve zondag 1e ronde

Datum Wedstrijd Uitslag
17 okt.Sc Westervoort 5 - Pax 50 - 0 (2 - 4)