Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Ruurlo 585211722 - 11+11
2.SP Lochem 474301522 - 12+10
3.Warnsveldse Boys 584311534 - 22+12
4.Klein Dochteren 174211418 - 12+6
5.Markelo 584221415 - 11+4
6.Diepenheim 382421018 - 22-4
7.Enter 68233917 - 170
8.Witkampers 4922589 - 15-6
9.v.v. Twenthe 46213711 - 14-3
10.Pax 68116413 - 22-9
11.Vorden 4701616 - 27-21

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Warnsveldse Boys 53 - 8
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - v.v. Twenthe 40 - 3
Afgelast09:30 uurVorden 4 - Ruurlo 50 - 7
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Witkampers 41 - 0
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Klein Dochteren 14 - 5
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Pax 62 - 1
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - SP Lochem 42 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast11:30 uurPax 6 - Markelo 52 - 6
Afgelast11:15 uurSP Lochem 4 - Warnsveldse Boys 53 - 3
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Enter 63 - 3
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Ruurlo 51 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Diepenheim 34 - 4
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Witkampers 43 - 1
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - SP Lochem 42 - 4
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Vorden 41 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Witkampers 42 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Ruurlo 52 - 4
Afgelast11:30 uurPax 6 - Enter 64 - 0
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - SP Lochem 41 - 3
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Warnsveldse Boys 52 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Klein Dochteren 11 - 1
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Pax 65 - 3
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Diepenheim 31 - 1
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - v.v. Twenthe 41 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast11:30 uurPax 6 - Witkampers 40 - 1
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Diepenheim 33 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast10:00 uurMarkelo 5 - Enter 62 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:15 uurSP Lochem 4 - v.v. Twenthe 45 - 1
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Ruurlo 52 - 2
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Pax 61 - 1
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Vorden 42 - 0
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Markelo 53 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Warnsveldse Boys 53 - 3
Afgelast11:30 uurPax 6 - Klein Dochteren 11 - 4
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - SP Lochem 42 - 2
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Enter 60 - 5
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Ruurlo 50 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Pax 63 - 1
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Markelo 52 - 2
Afgelast11:00 uurEnter 6 - v.v. Twenthe 41 - 2
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Diepenheim 32 - 0
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Vorden 41 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Diepenheim 3 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Klein Dochteren 1 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Pax 6 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Enter 6 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Witkampers 4 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Ruurlo 5 
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Vorden 4 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Pax 6 
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - SP Lochem 4 
Afgelast12:00 uurEnter 6 - Markelo 5 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Witkampers 4 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Enter 6 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Klein Dochteren 1 
Afgelast11:30 uurPax 6 - v.v. Twenthe 4 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Diepenheim 3 
Wedstrijd(en) van zondag 20 februari
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Markelo 5 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Enter 6 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - SP Lochem 4 
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Ruurlo 5 
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Pax 6 
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Vorden 4 
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Markelo 5 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Warnsveldse Boys 5 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - v.v. Twenthe 4 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Witkampers 4 
Afgelast11:30 uurPax 6 - Diepenheim 3 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Klein Dochteren 1 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Markelo 5 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Ruurlo 5 
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - SP Lochem 4 
Afgelast11:30 uurPax 6 - Vorden 4 
Afgelast12:00 uurEnter 6 - Warnsveldse Boys 5 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Pax 6 
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - v.v. Twenthe 4 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Vorden 4 
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Diepenheim 3 
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Klein Dochteren 1 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Enter 6 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Warnsveldse Boys 5 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Markelo 5 
Afgelast11:30 uurPax 6 - SP Lochem 4 
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Witkampers 4 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Diepenheim 3 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Witkampers 4 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - v.v. Twenthe 4 
Afgelast11:00 uurEnter 6 - Pax 6 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Markelo 5 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:15 uurMarkelo 5 - Klein Dochteren 1 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - SP Lochem 4 
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Warnsveldse Boys 5 
Afgelast11:30 uurPax 6 - Ruurlo 5 
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Enter 6 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 5 - Vorden 4 
Afgelast09:30 uurRuurlo 5 - Markelo 5 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Witkampers 4 
Afgelast11:00 uurEnter 6 - SP Lochem 4 
Afgelast12:00 uurv.v. Twenthe 4 - Diepenheim 3 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast10:00 uurDiepenheim 3 - Klein Dochteren 1 
Afgelast10:00 uurVorden 4 - v.v. Twenthe 4 
Afgelast10:00 uurWitkampers 4 - Enter 6 
Afgelast11:30 uurPax 6 - Warnsveldse Boys 5 
Afgelast12:15 uurSP Lochem 4 - Ruurlo 5 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-075)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.VIOD 6268 - 1
2.Pax 6235 - 5
3.Keijenburgse Boys 3202 - 9
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Keijenburgse Boys 3 - VIOD 60 - 5
5 sep.Pax 6 - Doetinchem 5
12 sep.VIOD 6 - Pax 63 - 1
19 sep.Pax 6 - Keijenburgse Boys 34 - 2