Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Keijenburgse Boys 3110035 - 1+4
2.Pax 7110033 - 1+2
3.SHE 2110033 - 1+2
4.Angerlo Vooruit 4101014 - 40
5.HC '03 3101014 - 40
6.De Hoven 3000000 - 00
7.Loenermark 4000000 - 00
8.SSA/SJO Ratti - Socii 2000000 - 00
9.Warnsveldse Boys 6000000 - 00
10.Be Quick Z. 2100101 - 3-2
11.FC Zutphen 2100101 - 3-2
12.Anadolu '90 2100101 - 5-4

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurPax 7 - FC Zutphen 23 - 1
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Keijenburgse Boys 31 - 5
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Be Quick Z. 23 - 1
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - HC '03 34 - 4

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Pax 7 
Afgelast10:30 uurFC Zutphen 2 - SHE 2 
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - HC '03 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Be Quick Z. 2 
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - De Hoven 3 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Loenermark 4 
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Anadolu '90 2 
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - HC '03 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Loenermark 4 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Anadolu '90 2 
Afgelast11:30 uurPax 7 - De Hoven 3 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast09:30 uurHC '03 3 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Loenermark 4 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast10:00 uurSHE 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Loenermark 4 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - De Hoven 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Warnsveldse Boys 6 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Pax 7 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - HC '03 3 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurHC '03 3 - Loenermark 4 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - De Hoven 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Anadolu '90 2 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Pax 7 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - FC Zutphen 2 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - De Hoven 3 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - HC '03 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Be Quick Z. 2 
Afgelast09:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Loenermark 4 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - FC Zutphen 2 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - De Hoven 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - SHE 2 
Afgelast13:00 uurHC '03 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Pax 7 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - De Hoven 3 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Loenermark 4 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - FC Zutphen 2 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:30 uurPax 7 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:15 uurDe Hoven 3 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Pax 7 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Loenermark 4 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - SHE 2 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Loenermark 4 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - HC '03 3 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Pax 7 
Afgelast12:30 uurHC '03 3 - Warnsveldse Boys 6 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Loenermark 4 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - HC '03 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Keijenburgse Boys 3 
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Pax 7 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast10:00 uurSHE 2 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Loenermark 4 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Anadolu '90 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-152)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.ZZC'20 23912 - 2
2.Halle 2345 - 4
3.Pax 7345 - 5
4.Wolfersveen 3300 - 11
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Halle 2 - ZZC'20 21 - 3
5 sep.Wolfersveen 3 - Pax 70 - 3
12 sep.ZZC'20 2 - Wolfersveen 35 - 0
12 sep.Pax 7 - Halle 21 - 1
19 sep.Halle 2 - Wolfersveen 33 - 0
21 sep.Pax 7 - ZZC'20 21 - 4