Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.De Hoven 387102230 - 10+20
2.SHE 275111620 - 10+10
3.Pax 795131625 - 20+5
4.Warnsveldse Boys 675021515 - 11+4
5.FC Zutphen 284131328 - 14+14
6.Loenermark 483411328 - 19+9
7.HC '03 393241127 - 270
8.Angerlo Vooruit 493241126 - 28-2
9.Be Quick Z. 27304916 - 17-1
10.Keijenburgse Boys 38215715 - 24-9
11.Anadolu '90 28107314 - 37-23
12.SSA/SJO Ratti - Socii 2801716 - 33-27

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - FC Zutphen 20 - 5
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Angerlo Vooruit 42 - 6
Afgelast10:15 uurKeijenburgse Boys 3 - Pax 70 - 3
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - SHE 22 - 2
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Be Quick Z. 23 - 1
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - HC '03 31 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast11:30 uurPax 7 - Anadolu '90 26 - 2
Afgelast10:00 uurSHE 2 - De Hoven 32 - 4
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Warnsveldse Boys 64 - 3
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 25 - 1
Afgelast09:30 uurHC '03 3 - Loenermark 44 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Pax 71 - 6
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - FC Zutphen 22 - 2
Afgelast09:30 uurKeijenburgse Boys 3 - HC '03 30 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Anadolu '90 23 - 0
Afgelast10:00 uurSHE 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 25 - 0
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Keijenburgse Boys 32 - 2
Afgelast09:30 uurHC '03 3 - De Hoven 33 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast10:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Loenermark 42 - 0
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 23 - 0
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Pax 75 - 0
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - SHE 2
Wedstrijd(en) van woensdag 10 november
Afgelast20:00 uurPax 7 - De Hoven 30 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - SSA/SJO Ratti - Socii 24 - 1
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - FC Zutphen 24 - 1
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Pax 73 - 3
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Angerlo Vooruit 44 - 0
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 3 - Warnsveldse Boys 62 - 3
Afgelast09:30 uurHC '03 3 - SHE 22 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Anadolu '90 23 - 2
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Loenermark 41 - 1
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Be Quick Z. 27 - 2
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - HC '03 39 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast11:00 uurFC Zutphen 2 - Angerlo Vooruit 44 - 1
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Anadolu '90 26 - 2
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Keijenburgse Boys 35 - 2
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Pax 73 - 1
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Warnsveldse Boys 62 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Loenermark 43 - 8
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:30 uurPax 7 - Be Quick Z. 23 - 2
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - De Hoven 31 - 8
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - SHE 20 - 2
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - FC Zutphen 22 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Warnsveldse Boys 62 - 0
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Angerlo Vooruit 45 - 2
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 23 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast11:30 uurPax 7 - FC Zutphen 23 - 1
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Keijenburgse Boys 31 - 5
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Be Quick Z. 23 - 1
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - HC '03 34 - 4

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - De Hoven 3 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - HC '03 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Be Quick Z. 2 
Afgelast09:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Loenermark 4 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - FC Zutphen 2 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - De Hoven 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - SHE 2 
Afgelast12:30 uurHC '03 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Pax 7 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - De Hoven 3 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 3 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Loenermark 4 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:30 uurPax 7 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast12:00 uurHC '03 3 - FC Zutphen 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast09:15 uurDe Hoven 3 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurSHE 2 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Pax 7 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Angerlo Vooruit 4 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast09:45 uurKeijenburgse Boys 3 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Loenermark 4 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - SHE 2 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Loenermark 4 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - HC '03 3 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Pax 7 
Afgelast12:30 uurHC '03 3 - Warnsveldse Boys 6 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast10:00 uurSHE 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - Loenermark 4 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - HC '03 3 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Keijenburgse Boys 3 
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - Pax 7 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - SHE 2 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Anadolu '90 2 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast11:45 uurKeijenburgse Boys 3 - Be Quick Z. 2 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast10:00 uurSHE 2 - FC Zutphen 2 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit 4 - SSA/SJO Ratti - Socii 2 
Afgelast10:30 uurBe Quick Z. 2 - De Hoven 3 
Afgelast10:30 uurHC '03 3 - Keijenburgse Boys 3 
Afgelast11:00 uurAnadolu '90 2 - Warnsveldse Boys 6 
Afgelast11:30 uurPax 7 - Loenermark 4 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 6 - Angerlo Vooruit 4 
Afgelast10:00 uurDe Hoven 3 - Pax 7 
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - HC '03 3 
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Be Quick Z. 2 
Afgelast10:30 uurSSA/SJO Ratti - Socii 2 - SHE 2 
Afgelast10:30 uurKeijenburgse Boys 3 - Anadolu '90 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-152)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.ZZC'20 23912 - 2
2.Halle 2345 - 4
3.Pax 7345 - 5
4.Wolfersveen 3300 - 11
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Halle 2 - ZZC'20 21 - 3
5 sep.Wolfersveen 3 - Pax 70 - 3
12 sep.ZZC'20 2 - Wolfersveen 35 - 0
12 sep.Pax 7 - Halle 21 - 1
19 sep.Halle 2 - Wolfersveen 33 - 0
21 sep.Pax 7 - ZZC'20 21 - 4