Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax 8330098 - 1+7
2.Ajax B 44301911 - 6+5
3.GWVV 34211710 - 8+2
4.Etten 42200611 - 4+7
5.vv Montferland 3420267 - 8-1
6.VVG '25 43120511 - 5+6
7.VIOD 7412155 - 9-4
8.Keijenburgse Boys 5301215 - 8-3
9.SV Basteom 5200202 - 7-5
10.Ulftse Boys 6200201 - 6-5
11.Vorden 6300304 - 13-9

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - VIOD 72 - 2
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - Pax 80 - 2
Afgelast11:45 uurvv Montferland 3 - SV Basteom 54 - 2
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Vorden 64 - 3
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - Ulftse Boys 64 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Pax 80 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Ajax B 40 - 2
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - vv Montferland 32 - 1
Afgelast10:00 uurEtten 4 - GWVV 35 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Vorden 67 - 1
Afgelast10:00 uurEtten 4 - VIOD 76 - 1
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - SV Basteom 53 - 0
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - Keijenburgse Boys 54 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - VVG '25 42 - 2
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - vv Montferland 30 - 2
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Doetinchem 5
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - GWVV 30 - 0
Afgelast09:30 uurPax 8 - Ajax B 42 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast09:30 uurPax 8 - GWVV 3 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - vv Montferland 3 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - SV Basteom 5 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - VVG '25 4 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - Etten 4 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast10:00 uurEtten 4 - Vorden 6 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Ulftse Boys 6 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - VIOD 7 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Ajax B 4 
Wedstrijd(en) van zondag 14 november
Afgelast09:30 uurPax 8 - VVG '25 4 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - Etten 4 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - Keijenburgse Boys 5 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - GWVV 3 
Afgelast09:30 uurPax 8 - Vorden 6 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - Etten 4 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - VIOD 7 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - SV Basteom 5 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast10:00 uurEtten 4 - vv Montferland 3 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Ajax B 4 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - Ulftse Boys 6 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - Pax 8 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurPax 8 - SV Basteom 5 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - VIOD 7 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - Vorden 6 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - GWVV 3 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Etten 4 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast10:00 uurEtten 4 - Pax 8 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - VVG '25 4 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - vv Montferland 3 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - Ajax B 4 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - Ulftse Boys 6 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:30 uurPax 8 - Ulftse Boys 6 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - Etten 4 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - Vorden 6 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - SV Basteom 5 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - vv Montferland 3 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - VIOD 7 
Afgelast09:30 uurPax 8 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - VVG '25 4 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - GWVV 3 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - Ajax B 4 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - vv Montferland 3 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - Vorden 6 
Afgelast11:30 uurVIOD 7 - Etten 4 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - Ulftse Boys 6 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Pax 8 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Ajax B 4 
Afgelast09:30 uurPax 8 - VIOD 7 
Afgelast10:00 uurEtten 4 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - GWVV 3 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - VVG '25 4 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Etten 4 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - Pax 8 
Afgelast11:30 uurVIOD 7 - SV Basteom 5 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - vv Montferland 3 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Ulftse Boys 6 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - VVG '25 4 
Afgelast10:00 uurEtten 4 - Ajax B 4 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - VIOD 7 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - Pax 8 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:30 uurPax 8 - vv Montferland 3 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - GWVV 3 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Etten 4 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - VVG '25 4 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - SV Basteom 5 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Vorden 6 
Afgelast10:00 uurEtten 4 - Ulftse Boys 6 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - VIOD 7 
Afgelast12:00 uurSV Basteom 5 - Pax 8 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - Keijenburgse Boys 5 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurPax 8 - Etten 4 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - vv Montferland 3 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - Ajax B 4 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - GWVV 3 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - Vorden 6 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Ulftse Boys 6 
Afgelast10:00 uurEtten 4 - VVG '25 4 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - SV Basteom 5 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Keijenburgse Boys 5 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Pax 8 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurvv Montferland 3 - Etten 4 
Afgelast11:00 uurSV Basteom 5 - Vorden 6 
Afgelast11:30 uurUlftse Boys 6 - VIOD 7 
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys 5 - Ajax B 4 
Afgelast12:30 uurVVG '25 4 - GWVV 3 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast10:00 uurEtten 4 - SV Basteom 5 
Afgelast10:00 uurGWVV 3 - Pax 8 
Afgelast10:00 uurAjax B 4 - VVG '25 4 
Afgelast11:00 uurVorden 6 - Ulftse Boys 6 
Afgelast11:00 uurVIOD 7 - Keijenburgse Boys 5 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-116)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Ruurlo 43919 - 4
2.Wolfersveen 2364 - 9
3.Pax 8335 - 9
4.Vorden 4303 - 9
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Vorden 4 - Pax 81 - 3
5 sep.Ruurlo 4 - Wolfersveen 29 - 0
12 sep.Pax 8 - Ruurlo 42 - 6
12 sep.Wolfersveen 2 - Vorden 42 - 0
19 sep.Vorden 4 - Ruurlo 42 - 4
19 sep.Wolfersveen 2 - Pax 82 - 0