Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.SP Lochem 51310123155 - 24+31
2.Ruurlo 4148242648 - 34+14
3.Loenermark 4138142542 - 36+6
4.Warnsveldse Boys 4148062462 - 36+26
5.Klein Dochteren 1136432229 - 23+6
6.SSA Ratti - Socii 2127052135 - 31+4
7.Vorden 4136161941 - 40+1
8.GSV '63 2144281432 - 43-11
9.FC Zutphen 2114161335 - 31+4
10.Pax 8123451317 - 25-8
11.Pax 7123271127 - 39-12
12.Sp. Neede 411001109 - 70-61

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 8 maart
Afgelast12:00 uurPax 7 - Loenermark 42 - 4
Afgelast11:30 uurSP Lochem 5 - Vorden 45 - 0
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - GSV '63 21 - 4
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - FC Zutphen 22 - 0
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 4 - SSA Ratti - Socii 24 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 16 februari
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - Pax 71 - 3
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - SP Lochem 51 - 5
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Ruurlo 43 - 6
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Pax 83 - 1
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Warnsveldse Boys 42 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 2 februari
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Klein Dochteren 13 - 3
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Ruurlo 42 - 3
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Warnsveldse Boys 42 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 26 januari
Afgelast10:00 uurSSA Ratti - Socii 2 - Pax 73 - 2
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Sp. Neede 416 - 0
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - SP Lochem 55 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 19 januari
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Ruurlo 45 - 2
Afgelast10:00 uurSSA Ratti - Socii 2 - Loenermark 44 - 5
Wedstrijd(en) van donderdag 19 december
Afgelast20:00 uurFC Zutphen 2 - GSV '63 22 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 15 december
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - Klein Dochteren 10 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 8 december
Afgelast12:15 uurSP Lochem 5 - Pax 84 - 1
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - Sp. Neede 45 - 4
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - GSV '63 21 - 1
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Pax 77 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 1 december
Afgelast11:30 uurPax 8 - Ruurlo 41 - 1
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - Warnsveldse Boys 40 - 11
Afgelast10:30 uurSP Lochem 5 - SSA Ratti - Socii 22 - 4
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Vorden 45 - 3
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Klein Dochteren 10 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 24 november
Afgelast11:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Klein Dochteren 13 - 4
Afgelast11:00 uurSSA Ratti - Socii 2 - Pax 81 - 2
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - SP Lochem 53 - 5
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Pax 74 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 17 november
Afgelast12:15 uurSP Lochem 5 - Warnsveldse Boys 43 - 1
Afgelast11:30 uurPax 8 - Klein Dochteren 11 - 1
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - Vorden 40 - 9
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - FC Zutphen 20 - 3
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Ruurlo 42 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 november
Afgelast12:15 uurSP Lochem 5 - GSV '63 25 - 1
Afgelast11:00 uurPax 8 - Loenermark 42 - 4
Afgelast11:00 uurSSA Ratti - Socii 2 - Sp. Neede 41 - 0
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 4 - FC Zutphen 27 - 2
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - Vorden 42 - 0
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - Pax 73 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 november
Afgelast11:30 uurPax 7 - SP Lochem 52 - 5
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Pax 80 - 1
Afgelast10:00 uurVorden 4 - SSA Ratti - Socii 25 - 3
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Warnsveldse Boys 44 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 27 oktober
Afgelast11:30 uurPax 7 - GSV '63 25 - 3
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Sp. Neede 4
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 4 - Pax 84 - 0
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - SSA Ratti - Socii 22 - 4
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - SP Lochem 50 - 0
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Loenermark 42 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 20 oktober
Afgelast10:00 uurWarnsveldse Boys 4 - GSV '63 26 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 13 oktober
Afgelast11:30 uurPax 7 - Sp. Neede 44 - 1
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Pax 81 - 1
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - Loenermark 44 - 6
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 1 - SSA Ratti - Socii 20 - 2
Afgelast10:00 uurVorden 4 - SP Lochem 52 - 5
Afgelast09:30 uurWarnsveldse Boys 4 - Ruurlo 43 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 6 oktober
Afgelast12:15 uurSP Lochem 5 - FC Zutphen 26 - 2
Afgelast11:30 uurSSA Ratti - Socii 2 - Warnsveldse Boys 46 - 2
Afgelast11:30 uurPax 8 - Vorden 41 - 3
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - GSV '63 20 - 3
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - Klein Dochteren 19 - 1
Afgelast10:00 uurLoenermark 4 - Pax 73 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 29 september
Afgelast11:30 uurPax 7 - Ruurlo 40 - 3
Afgelast11:15 uurSp. Neede 4 - Pax 81 - 4
Afgelast10:00 uurVorden 4 - Warnsveldse Boys 44 - 1
Afgelast10:00 uurFC Zutphen 2 - Klein Dochteren 10 - 3
Afgelast10:00 uurGSV '63 2 - SSA Ratti - Socii 25 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 22 september
Afgelast11:30 uurPax 8 - Pax 72 - 2
Afgelast11:00 uurKlein Dochteren 1 - Vorden 42 - 3
Afgelast11:00 uurSP Lochem 5 - Sp. Neede 48 - 2
Afgelast11:00 uurSSA Ratti - Socii 2 - FC Zutphen 24 - 2
Afgelast10:00 uurRuurlo 4 - Loenermark 45 - 0

Programma

Voorlopig geen wedstrijden gepland!

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poule (groep 2-119)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Keijenburgse Boys 43610 - 6
2.Pax 8365 - 3
3.Wolfersveen 2336 - 7
4.Zelhem 3337 - 12
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Keijenburgse Boys 4 - Wolfersveen 24 - 2
5 sep.Pax 8 - Zelhem 32 - 3
8 sep.Wolfersveen 2 - Pax 80 - 2
15 sep.Wolfersveen 2 - Zelhem 34 - 1
15 sep.Pax 8 - Keijenburgse Boys 41 - 0
17 sep.Zelhem 3 - Keijenburgse Boys 43 - 6