Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.SP Lochem 5110037 - 1+6
2.Keijenburgse Boys 4110036 - 1+5
3.Vorden 7110035 - 1+4
4.Klein Dochteren 2110034 - 1+3
5.Wolfersveen 2110033 - 2+1
6.Grol 11000000 - 00
7.SVBV 5000000 - 00
8.v.v. Dieren 4100102 - 3-1
9.Pax 9100101 - 4-3
10.GSV '63 4100101 - 5-4
11.SVBV 3100101 - 6-5
12.Witkampers 5100101 - 7-6

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - SP Lochem 51 - 7
Afgelast12:00 uurVorden 7 - GSV '63 45 - 1
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Wolfersveen 22 - 3
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - Pax 94 - 1
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - SVBV 36 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast09:30 uurPax 9 - Grol 11 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Vorden 7 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Witkampers 5 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Keijenburgse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast09:30 uurGrol 11 - SVBV 3 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast11:45 uurGSV '63 4 - Wolfersveen 2 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - SP Lochem 5 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Pax 9 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - SVBV 5 
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast09:30 uurGrol 11 - SVBV 5 
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast09:30 uurPax 9 - Vorden 7 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - GSV '63 4 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Grol 11 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Witkampers 5 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - v.v. Dieren 4 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Klein Dochteren 2 
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Wolfersveen 2 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - GSV '63 4 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - SVBV 3 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - SP Lochem 5 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Pax 9 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Vorden 7 
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast09:30 uurPax 9 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Grol 11 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - Witkampers 5 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - SVBV 5 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - v.v. Dieren 4 
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast09:30 uurPax 9 - Wolfersveen 2 
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Witkampers 5 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - GSV '63 4 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Vorden 7 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - SP Lochem 5 
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - SVBV 3 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - Pax 9 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - SVBV 5 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Klein Dochteren 2 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Grol 11 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Keijenburgse Boys 4 
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast09:30 uurPax 9 - SP Lochem 5 
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Vorden 7 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - Witkampers 5 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Wolfersveen 2 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - GSV '63 4 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - v.v. Dieren 4 
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - SVBV 3 
Afgelast11:45 uurGSV '63 4 - Grol 11 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Klein Dochteren 2 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - SVBV 5 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Pax 9 
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Wolfersveen 2 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Vorden 7 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Pax 9 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Witkampers 5 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - GSV '63 4 
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast09:30 uurPax 9 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - SVBV 5 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - SP Lochem 5 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Wolfersveen 2 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - SVBV 3 
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Vorden 7 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Pax 9 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Grol 11 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - GSV '63 4 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Witkampers 5 
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast09:30 uurGrol 11 - v.v. Dieren 4 
Afgelast09:30 uurPax 9 - SVBV 5 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - SP Lochem 5 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - SVBV 3 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Wolfersveen 2 
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Witkampers 5 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Pax 9 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - GSV '63 4 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Klein Dochteren 2 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Vorden 7 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Grol 11 
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast09:30 uurPax 9 - SVBV 3 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - SP Lochem 5 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - SVBV 5 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast12:00 uurKlein Dochteren 2 - Grol 11 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - v.v. Dieren 4 
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast09:30 uurGrol 11 - Pax 9 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - Vorden 7 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - SP Lochem 5 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - SVBV 3 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Wolfersveen 2 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - GSV '63 4 
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast09:30 uurPax 9 - Witkampers 5 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - SVBV 5 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Grol 11 
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast09:30 uurGrol 11 - GSV '63 4 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - Wolfersveen 2 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - Witkampers 5 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - SP Lochem 5 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Pax 9 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - SVBV 5 
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast09:30 uurPax 9 - Klein Dochteren 2 
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast11:45 uurGSV '63 4 - SVBV 3 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - Vorden 7 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Grol 11 
Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast09:30 uurPax 9 - GSV '63 4 
Afgelast09:30 uurGrol 11 - SP Lochem 5 
Afgelast10:00 uurKlein Dochteren 2 - v.v. Dieren 4 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys 4 - SVBV 5 
Afgelast10:30 uurSVBV 3 - Wolfersveen 2 
Afgelast12:00 uurVorden 7 - Witkampers 5 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast10:00 uurSP Lochem 5 - Pax 9 
Afgelast10:30 uurGSV '63 4 - Vorden 7 
Afgelast10:30 uurWolfersveen 2 - Grol 11 
Afgelast12:00 uurv.v. Dieren 4 - Keijenburgse Boys 4 
Afgelast12:15 uurSVBV 5 - SVBV 3 
Afgelast12:30 uurWitkampers 5 - Klein Dochteren 2 

KNVB Beker

Mannen beker reserve zondag poulefase (mannen beker res-015)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax 93717 - 4
2.FC Zutphen 23717 - 4
3.Vorden 6335 - 14
4.SSA/SJO Ratti - Socii 3301 - 18
Datum Wedstrijd Uitslag
5 sep.Pax 9 - Vorden 69 - 1
5 sep.SSA/SJO Ratti - Socii 3 - FC Zutphen 20 - 10
12 sep.FC Zutphen 2 - Pax 93 - 3
12 sep.Vorden 6 - SSA/SJO Ratti - Socii 33 - 1
19 sep.Pax 9 - SSA/SJO Ratti - Socii 35 - 0
19 sep.FC Zutphen 2 - Vorden 64 - 1