Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax JO13-144001215 - 2+13
2.ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM330096 - 2+4
3.ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1430199 - 4+5
4.Grol JO13-24211712 - 5+7
5.SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM3201612 - 3+9
6.RKZVC JO13-1320168 - 3+5
7.Varsseveld JO13-14202614 - 8+6
8.Ruurlo JO13-1420269 - 6+3
9.FC Bergh JO13-1402225 - 9-4
10.FC Winterswijk JO13-2JM401314 - 21-17
11.AZSV JO13-2JM300300 - 13-13
12.FC Trias JO13-2JM400402 - 20-18

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 23 oktober
Afgelast13:00 uurPax JO13-1 - AZSV JO13-2JM6 - 0
Afgelast11:15 uurST: Terborg/Silvolde JO13-1JM - FC Bergh JO13-12 - 1
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - Ruurlo JO13-10 - 3
Afgelast10:30 uurFC Winterswijk JO13-2JM - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-10 - 4
Afgelast10:30 uurSJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM - FC Trias JO13-2JM7 - 0
Afgelast09:45 uurGrol JO13-2 - RKZVC JO13-10 - 3
Wedstrijd(en) van dinsdag 19 oktober
Afgelast19:30 uurSJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM - Ruurlo JO13-14 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 oktober
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - FC Winterswijk JO13-2JM5 - 0
Afgelast10:15 uurFC Bergh JO13-1 - Pax JO13-11 - 4
Afgelast08:30 uurAZSV JO13-2JM - Varsseveld JO13-10 - 3
Afgelast08:30 uurFC Trias JO13-2JM - Grol JO13-21 - 7
Afgelast08:30 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM2 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 2 oktober
Afgelast11:15 uurST: Terborg/Silvolde JO13-1JM - FC Trias JO13-2JM2 - 0
Afgelast11:15 uurGrol JO13-2 - AZSV JO13-2JM4 - 0
Afgelast10:45 uurFC Winterswijk JO13-2JM - FC Bergh JO13-12 - 2
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - Varsseveld JO13-13 - 1
Afgelast10:00 uurRKZVC JO13-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-11 - 2
Afgelast08:30 uurLonga'30 JO13-2 - Ruurlo JO13-11 - 5
Wedstrijd(en) van zaterdag 25 september
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - Pax JO13-10 - 2
Afgelast11:00 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM1 - 2
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - FC Winterswijk JO13-2JM10 - 2
Afgelast10:15 uurFC Bergh JO13-1 - Grol JO13-21 - 1
Afgelast08:30 uurAZSV JO13-2JM - Longa'30 JO13-29 - 0
Afgelast08:30 uurFC Trias JO13-2JM - RKZVC JO13-11 - 4

Programma

Wedstrijd(en) van zaterdag 30 oktober
Afgelast08:30 uurAZSV JO13-2JM - FC Winterswijk JO13-2JM 
Afgelast10:15 uurFC Bergh JO13-1 - FC Trias JO13-2JM 
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - RKZVC JO13-1 
Afgelast11:00 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - Grol JO13-2 
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 
Wedstrijd(en) van zaterdag 6 november
Afgelast08:30 uurFC Trias JO13-2JM - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 
Afgelast10:30 uurSJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM - Varsseveld JO13-1 
Afgelast10:45 uurFC Winterswijk JO13-2JM - Pax JO13-1 
Afgelast11:15 uurST: Terborg/Silvolde JO13-1JM - AZSV JO13-2JM 
Afgelast11:15 uurGrol JO13-2 - Ruurlo JO13-1 
Afgelast11:30 uurRKZVC JO13-1 - FC Bergh JO13-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 13 november
Afgelast09:45 uurAZSV JO13-2JM - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 
Afgelast11:30 uurRKZVC JO13-1 - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 
Wedstrijd(en) van zaterdag 20 november
Afgelast08:30 uurAZSV JO13-2JM - RKZVC JO13-1 
Afgelast08:30 uurFC Winterswijk JO13-2JM - FC Trias JO13-2JM 
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - Grol JO13-2 
Afgelast10:30 uurSJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - FC Bergh JO13-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 27 november
Afgelast08:30 uurFC Trias JO13-2JM - AZSV JO13-2JM 
Afgelast10:15 uurFC Bergh JO13-1 - Varsseveld JO13-1 
Afgelast11:00 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - Ruurlo JO13-1 
Afgelast11:15 uurST: Terborg/Silvolde JO13-1JM - Pax JO13-1 
Afgelast11:15 uurGrol JO13-2 - FC Winterswijk JO13-2JM 
Afgelast11:30 uurRKZVC JO13-1 - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 
Wedstrijd(en) van zaterdag 4 december
Afgelast08:30 uurAZSV JO13-2JM - FC Bergh JO13-1 
Afgelast08:30 uurFC Winterswijk JO13-2JM - RKZVC JO13-1 
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 
Afgelast10:30 uurSJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM - Grol JO13-2 
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - FC Trias JO13-2JM 
Wedstrijd(en) van zaterdag 11 december
Afgelast08:30 uurFC Trias JO13-2JM - Pax JO13-1 
Afgelast10:00 uurST: Terborg/Silvolde JO13-1JM - FC Winterswijk JO13-2JM 
Afgelast10:15 uurFC Bergh JO13-1 - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 
Afgelast11:00 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - AZSV JO13-2JM 
Afgelast11:15 uurGrol JO13-2 - Varsseveld JO13-1 
Afgelast11:30 uurRKZVC JO13-1 - Ruurlo JO13-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 18 december
Afgelast10:30 uurPax JO13-1 - RKZVC JO13-1 
Afgelast10:45 uurVarsseveld JO13-1 - FC Trias JO13-2JM 
Afgelast10:45 uurFC Winterswijk JO13-2JM - SJO Rijnland-Gelders Eiland JO13-1JM 
Afgelast11:00 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 - FC Bergh JO13-1 
Afgelast11:15 uurRuurlo JO13-1 - AZSV JO13-2JM 
Afgelast11:15 uurGrol JO13-2 - ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM 

KNVB Beker

Onder 13 beker poulefase (zwaluwen jeugd b-44)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.v.v. Dieren JO13-13913 - 2
2.Pax JO13-13614 - 6
3.FC Zutphen JO13-2335 - 10
4.AZC JO13-1JM303 - 17
Datum Wedstrijd Uitslag
4 sep.AZC JO13-1JM - v.v. Dieren JO13-11 - 5
4 sep.Pax JO13-1 - FC Zutphen JO13-25 - 1
11 sep.v.v. Dieren JO13-1 - Pax JO13-15 - 1
11 sep.FC Zutphen JO13-2 - AZC JO13-1JM4 - 2
18 sep.AZC JO13-1JM - Pax JO13-10 - 8
18 sep.FC Zutphen JO13-2 - v.v. Dieren JO13-10 - 3