Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.VIOD JO13-3G108112556 - 12+44
2.MvR JO13-276011835 - 2+33
3.Pax JO13-276011825 - 11+14
4.ST:VVG '25/Etten JO13-3G75111637 - 10+27
5.ST VVL/Stokkum JO13-1G85031525 - 24+1
6.SDOUC JO13-273131015 - 150
7.ST: Terborg/Silvolde JO13-38305926 - 22+4
8.DZC '68 JO13-56213712 - 15-3
9.Wolfersveen JO13-1G721476 - 13-7
10.Concordia-W JO13-2920768 - 44-36
11.DZC'68 JO13-4G812557 - 20-13
12.Zeddam-Sint Joris JO13-2811646 - 56-50
13.Zelhem JO13-2602423 - 17-14

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 20 april
Afgelast11:30 uurST VVL/Stokkum JO13-1G - ST: Terborg/Silvolde JO13-31 - 6
Afgelast10:30 uurZeddam-Sint Joris JO13-2 - ST:VVG '25/Etten JO13-3G0 - 16
Afgelast10:15 uurMvR JO13-2 - Concordia-W JO13-28 - 0
Afgelast10:00 uurSDOUC JO13-2 - Pax JO13-21 - 4
Afgelast08:30 uurVIOD JO13-3G - Wolfersveen JO13-1G4 - 1

Wedstrijd(en) van woensdag 17 april
Afgelast18:30 uurDZC'68 JO13-4G - VIOD JO13-3G0 - 4

Wedstrijd(en) van zaterdag 13 april
Afgelast10:30 uurZeddam-Sint Joris JO13-2 - DZC '68 JO13-50 - 5
Afgelast10:30 uurWolfersveen JO13-1G - Pax JO13-20 - 1
Afgelast10:15 uurMvR JO13-2 - ST: Terborg/Silvolde JO13-31 - 0
Afgelast10:00 uurVIOD JO13-3G - Concordia-W JO13-27 - 0
Afgelast08:30 uurSDOUC JO13-2 - Zelhem JO13-21 - 1
Afgelast08:30 uurDZC'68 JO13-4G - ST VVL/Stokkum JO13-1G0 - 1

Programma

Wedstrijd(en) van donderdag 25 april
Afgelast18:30 uurDZC '68 JO13-5 - Wolfersveen JO13-1G 

Wedstrijd(en) van zaterdag 4 mei
Afgelast10:30 uurPax JO13-2 - MvR JO13-2 
Afgelast10:30 uurST:VVG '25/Etten JO13-3G - Wolfersveen JO13-1G 
Afgelast10:45 uurConcordia-W JO13-2 - SDOUC JO13-2 
Afgelast12:30 uurZelhem JO13-2 - ST: Terborg/Silvolde JO13-3 

Wedstrijd(en) van dinsdag 7 mei
Afgelast18:30 uurST VVL/Stokkum JO13-1G - Zeddam-Sint Joris JO13-2 

KNVB Beker

Onder 13 beker poule (groep 5-40)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax JO13-23719 - 5
2.Halle JO13-1G3412 - 8
3.ST: SP Haarlo/Noordijk JO13-1G337 - 16
4.SP Lochem JO13-4336 - 15
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Halle JO13-1G - ST: SP Haarlo/Noordijk JO13-1G5 - 0
1 sep.SP Lochem JO13-4 - Pax JO13-20 - 6
8 sep.ST: SP Haarlo/Noordijk JO13-1G - SP Lochem JO13-47 - 3
8 sep.Pax JO13-2 - Halle JO13-1G5 - 5
15 sep.SP Lochem JO13-4 - Halle JO13-1G3 - 2
15 sep.ST: SP Haarlo/Noordijk JO13-1G - Pax JO13-20 - 8

Onder 13 beker 1e ronde

Datum Wedstrijd Uitslag
20 okt.Ratti JO13-1G - Pax JO13-25 - 2