Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.FC Bergh JO15-144001220 - 1+19
2.RKZVC JO15-143101012 - 6+6
3.SP Lochem JO15-24301922 - 1+21
4.Pax JO15-1JM4301915 - 6+9
5.SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-14301916 - 8+8
6.ZZC'20 JO15-24202611 - 13-2
7.ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM4112410 - 14-4
8.Angerlo Vooruit JO15-1411246 - 12-6
9.FC Dinxperlo JO15-1JM410336 - 14-8
10.DCS JO15-2410336 - 22-16
11.DZC '68 JO15-3JM401315 - 20-15
12.VIOD JO15-2JM400404 - 16-12

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 23 oktober
Afgelast15:00 uurSP Lochem JO15-2 - DCS JO15-210 - 0
Afgelast13:00 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - Pax JO15-1JM3 - 0
Afgelast12:00 uurFC Dinxperlo JO15-1JM - RKZVC JO15-12 - 3
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-2JM - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-10 - 4
Afgelast10:45 uurST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM - FC Bergh JO15-10 - 6
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - DZC '68 JO15-3JM7 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 16 oktober
Afgelast13:30 uurRKZVC JO15-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-15 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 oktober
Afgelast13:30 uurRKZVC JO15-1 - VIOD JO15-2JM3 - 1
Afgelast13:00 uurDCS JO15-2 - FC Dinxperlo JO15-1JM4 - 1
Afgelast13:00 uurPax JO15-1JM - ZZC'20 JO15-26 - 1
Afgelast12:30 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM6 - 2
Afgelast12:00 uurFC Bergh JO15-1 - Angerlo Vooruit JO15-17 - 0
Afgelast11:45 uurDZC '68 JO15-3JM - SP Lochem JO15-20 - 8
Wedstrijd(en) van zaterdag 2 oktober
Afgelast15:00 uurSP Lochem JO15-2 - FC Bergh JO15-10 - 1
Afgelast13:30 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - ZZC'20 JO15-21 - 3
Afgelast12:30 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 - DCS JO15-24 - 1
Afgelast12:00 uurFC Dinxperlo JO15-1JM - DZC '68 JO15-3JM3 - 1
Afgelast10:45 uurST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM - RKZVC JO15-11 - 1
Afgelast10:00 uurVIOD JO15-2JM - Pax JO15-1JM2 - 3
Wedstrijd(en) van zaterdag 25 september
Afgelast13:00 uurDCS JO15-2 - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM1 - 7
Afgelast13:00 uurPax JO15-1JM - FC Dinxperlo JO15-1JM6 - 0
Afgelast12:00 uurFC Bergh JO15-1 - VIOD JO15-2JM6 - 1
Afgelast10:00 uurDZC '68 JO15-3JM - Angerlo Vooruit JO15-12 - 2
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - SP Lochem JO15-20 - 4

Programma

Wedstrijd(en) van zaterdag 30 oktober
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 
Afgelast11:00 uurDZC '68 JO15-3JM - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM 
Afgelast12:00 uurFC Bergh JO15-1 - RKZVC JO15-1 
Afgelast12:30 uurDCS JO15-2 - VIOD JO15-2JM 
Afgelast13:00 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - FC Dinxperlo JO15-1JM 
Afgelast14:00 uurPax JO15-1JM - SP Lochem JO15-2 
Wedstrijd(en) van zaterdag 6 november
Afgelast10:45 uurST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM - Pax JO15-1JM 
Afgelast12:00 uurFC Dinxperlo JO15-1JM - ZZC'20 JO15-2 
Afgelast12:30 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 - FC Bergh JO15-1 
Afgelast13:00 uurVIOD JO15-2JM - DZC '68 JO15-3JM 
Afgelast13:30 uurRKZVC JO15-1 - DCS JO15-2 
Afgelast15:00 uurSP Lochem JO15-2 - Angerlo Vooruit JO15-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 20 november
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - DCS JO15-2 
Afgelast10:15 uurDZC '68 JO15-3JM - FC Bergh JO15-1 
Afgelast12:00 uurFC Dinxperlo JO15-1JM - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM 
Afgelast13:00 uurPax JO15-1JM - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 
Afgelast13:00 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - VIOD JO15-2JM 
Afgelast15:00 uurSP Lochem JO15-2 - RKZVC JO15-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 27 november
Afgelast10:45 uurST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM - Angerlo Vooruit JO15-1 
Afgelast11:45 uurFC Bergh JO15-1 - ZZC'20 JO15-2 
Afgelast12:30 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 - FC Dinxperlo JO15-1JM 
Afgelast13:00 uurDCS JO15-2 - DZC '68 JO15-3JM 
Afgelast13:00 uurVIOD JO15-2JM - SP Lochem JO15-2 
Afgelast13:30 uurRKZVC JO15-1 - Pax JO15-1JM 
Wedstrijd(en) van zaterdag 4 december
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM 
Afgelast10:00 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - DCS JO15-2 
Afgelast11:00 uurDZC '68 JO15-3JM - RKZVC JO15-1 
Afgelast12:00 uurFC Dinxperlo JO15-1JM - VIOD JO15-2JM 
Afgelast13:00 uurPax JO15-1JM - FC Bergh JO15-1 
Afgelast15:00 uurSP Lochem JO15-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 11 december
Afgelast10:30 uurVIOD JO15-2JM - ZZC'20 JO15-2 
Afgelast10:45 uurST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM - SP Lochem JO15-2 
Afgelast11:45 uurFC Bergh JO15-1 - FC Dinxperlo JO15-1JM 
Afgelast12:30 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 - DZC '68 JO15-3JM 
Afgelast13:00 uurDCS JO15-2 - Pax JO15-1JM 
Afgelast13:30 uurRKZVC JO15-1 - Angerlo Vooruit JO15-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 18 december
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-2 - RKZVC JO15-1 
Afgelast10:15 uurDZC '68 JO15-3JM - Pax JO15-1JM 
Afgelast13:00 uurDCS JO15-2 - FC Bergh JO15-1 
Afgelast13:00 uurSP Lochem JO15-2 - FC Dinxperlo JO15-1JM 
Afgelast13:00 uurAngerlo Vooruit JO15-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1 
Afgelast15:00 uurVIOD JO15-2JM - ST:DVC '26/Sprinkhanen JO15-2JM 

KNVB Beker

Onder 15 beker poulefase (zwaluwen jeugd b-49)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.ZZC'20 JO15-13923 - 6
2.Vorden JO15-13622 - 9
3.Pax JO15-1JM3313 - 16
4.DEO JO15-1306 - 33
Datum Wedstrijd Uitslag
4 sep.ZZC'20 JO15-1 - Vorden JO15-15 - 2
4 sep.Pax JO15-1JM - DEO JO15-19 - 2
11 sep.Vorden JO15-1 - Pax JO15-1JM8 - 1
11 sep.DEO JO15-1 - ZZC'20 JO15-11 - 12
18 sep.ZZC'20 JO15-1 - Pax JO15-1JM6 - 3
18 sep.DEO JO15-1 - Vorden JO15-13 - 12