Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.ST: vv Montferland JO15-2109102845 - 8+37
2.ZZC'20 JO15-3108022471 - 20+51
3.OBW JO15-3JM107032149 - 17+32
4.Concordia-W JO15-2106312143 - 20+23
5.FC Dinxperlo JO15-3105141640 - 24+16
6.ST: Terborg/Silvolde JO15-3104241427 - 28-1
7.VIOD JO15-3JM103251127 - 270
8.Pax JO15-3JM102441029 - 38-9
9.DCS JO15-310208622 - 89-67
10.Varsseveld JO15-310118427 - 65-38
11.AZSV JO15-310109318 - 62-44

Uitslagen

Wedstrijd(en) van donderdag 9 juni
Afgelast19:30 uurPax JO15-3JM - DCS JO15-33 - 10
Wedstrijd(en) van donderdag 2 juni
Afgelast19:30 uurOBW JO15-3JM - Pax JO15-3JM6 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 28 mei
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-3 - Pax JO15-3JM8 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 21 mei
Afgelast14:00 uurPax JO15-3JM - Varsseveld JO15-37 - 1
Afgelast12:30 uurConcordia-W JO15-2 - ST: Terborg/Silvolde JO15-35 - 1
Afgelast12:15 uurOBW JO15-3JM - VIOD JO15-3JM3 - 1
Afgelast12:00 uurST: vv Montferland JO15-2 - ZZC'20 JO15-34 - 3
Afgelast10:15 uurFC Dinxperlo JO15-3 - DCS JO15-318 - 0
Wedstrijd(en) van maandag 16 mei
Afgelast18:30 uurVarsseveld JO15-3 - AZSV JO15-310 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 14 mei
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - FC Dinxperlo JO15-31 - 3
Afgelast13:00 uurDCS JO15-3 - OBW JO15-3JM0 - 12
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-3JM - Pax JO15-3JM1 - 1
Afgelast09:15 uurZZC'20 JO15-3 - Concordia-W JO15-27 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 7 mei
Afgelast12:30 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - Pax JO15-3JM2 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 30 april
Afgelast10:30 uurZZC'20 JO15-3 - Varsseveld JO15-313 - 0
Afgelast09:30 uurDCS JO15-3 - ST: vv Montferland JO15-20 - 10
Wedstrijd(en) van zaterdag 23 april
Afgelast13:00 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - VIOD JO15-3JM1 - 1
Afgelast12:30 uurConcordia-W JO15-2 - Pax JO15-3JM4 - 4
Afgelast12:15 uurOBW JO15-3JM - ZZC'20 JO15-37 - 1
Afgelast11:30 uurST: vv Montferland JO15-2 - Varsseveld JO15-314 - 0
Afgelast11:00 uurAZSV JO15-3 - DCS JO15-39 - 5
Wedstrijd(en) van woensdag 20 april
Afgelast18:45 uurVarsseveld JO15-3 - ST: Terborg/Silvolde JO15-34 - 5
Wedstrijd(en) van zaterdag 16 april
Afgelast12:30 uurConcordia-W JO15-2 - OBW JO15-3JM3 - 1
Afgelast11:00 uurAZSV JO15-3 - ZZC'20 JO15-33 - 9
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 april
Afgelast13:30 uurDCS JO15-3 - ST: Terborg/Silvolde JO15-31 - 8
Afgelast12:30 uurVarsseveld JO15-3 - OBW JO15-3JM1 - 5
Afgelast12:30 uurPax JO15-3JM - AZSV JO15-36 - 2
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-3JM - ST: vv Montferland JO15-20 - 2
Afgelast09:30 uurZZC'20 JO15-3 - FC Dinxperlo JO15-37 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 2 april
Afgelast15:00 uurConcordia-W JO15-2 - AZSV JO15-312 - 0
Afgelast12:30 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - OBW JO15-3JM3 - 1
Afgelast11:00 uurST: vv Montferland JO15-2 - Pax JO15-3JM2 - 1
Afgelast10:30 uurDCS JO15-3 - ZZC'20 JO15-31 - 9
Afgelast10:15 uurFC Dinxperlo JO15-3 - VIOD JO15-3JM6 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 26 maart
Afgelast13:00 uurPax JO15-3JM - FC Dinxperlo JO15-32 - 2
Afgelast12:30 uurVarsseveld JO15-3 - Concordia-W JO15-24 - 4
Afgelast11:30 uurST: vv Montferland JO15-2 - ST: Terborg/Silvolde JO15-33 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 19 maart
Afgelast14:00 uurDCS JO15-3 - Varsseveld JO15-34 - 3
Afgelast11:30 uurST: vv Montferland JO15-2 - Concordia-W JO15-20 - 0
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-3JM - ZZC'20 JO15-31 - 7
Afgelast10:15 uurFC Dinxperlo JO15-3 - AZSV JO15-32 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 12 maart
Afgelast14:45 uurHalle JO15-1JM - DCS JO15-3
Afgelast11:30 uurST: vv Montferland JO15-2 - FC Dinxperlo JO15-32 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 5 maart
Afgelast11:30 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - AZSV JO15-35 - 1
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-3JM - Concordia-W JO15-22 - 4
Afgelast10:15 uurOBW JO15-3JM - ST: vv Montferland JO15-23 - 5
Afgelast10:15 uurFC Dinxperlo JO15-3 - Varsseveld JO15-35 - 4
Afgelast10:00 uurZZC'20 JO15-3 - Halle JO15-1JM2 - 6
Wedstrijd(en) van zaterdag 19 februari
Afgelast11:00 uurVIOD JO15-3JM - DCS JO15-39 - 1
Afgelast10:15 uurFC Dinxperlo JO15-3 - Concordia-W JO15-21 - 3
Wedstrijd(en) van zaterdag 12 februari
Afgelast14:30 uurHalle JO15-1JM - FC Dinxperlo JO15-39 - 0
Afgelast12:30 uurVarsseveld JO15-3 - VIOD JO15-3JM0 - 8
Afgelast12:30 uurConcordia-W JO15-2 - DCS JO15-38 - 0
Afgelast11:00 uurAZSV JO15-3 - OBW JO15-3JM1 - 7
Wedstrijd(en) van zaterdag 5 februari
Afgelast11:30 uurST: Terborg/Silvolde JO15-3 - Halle JO15-1JM0 - 8
Afgelast11:15 uurVIOD JO15-3JM - AZSV JO15-33 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 29 januari
Afgelast12:45 uurOBW JO15-3JM - FC Dinxperlo JO15-34 - 1
Afgelast11:00 uurAZSV JO15-3 - ST: vv Montferland JO15-20 - 3
Afgelast09:45 uurZZC'20 JO15-3 - ST: Terborg/Silvolde JO15-37 - 1

Programma

Voorlopig geen wedstrijden gepland!

KNVB Beker

Onder 15 beker poulefase (zwaluwen jeugd b-08)