Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.VIOD JO19-1119112844 - 7+37
2.SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d117312431 - 15+16
3.DCS JO19-1117312430 - 14+16
4.ST: Gendringen/SVGG JO19-1115421933 - 12+21
5.Varsseveld JO19-1114431628 - 24+4
6.ZZC'20 JO19-1115061523 - 19+4
7.Pax JO19-1114251419 - 190
8.FC Dinxperlo JO19-1113441321 - 26-5
9.Grol JO19-2113441318 - 29-11
10.FC Bergh JO19-111218715 - 38-23
11.FC Winterswijk JO19-211146711 - 34-23
12.Angerlo Vooruit JO19-1111010311 - 47-36

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 28 mei
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-14 - 4
Afgelast14:30 uurAngerlo Vooruit JO19-1 - FC Bergh JO19-11 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 21 mei
Afgelast16:15 uurGrol JO19-2 - DCS JO19-13 - 1
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-14 - 0
Afgelast15:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - Pax JO19-14 - 1
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - FC Winterswijk JO19-26 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 14 mei
Afgelast15:00 uurDCS JO19-1 - ZZC'20 JO19-12 - 1
Afgelast15:00 uurPax JO19-1 - Varsseveld JO19-11 - 2
Afgelast14:45 uurFC Bergh JO19-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1 - 5
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - Angerlo Vooruit JO19-16 - 1
Afgelast14:30 uurST: Gendringen/SVGG JO19-1 - Grol JO19-212 - 0
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - VIOD JO19-10 - 6
Wedstrijd(en) van zaterdag 7 mei
Afgelast15:00 uurDCS JO19-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d3 - 3
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - Grol JO19-23 - 0
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - FC Bergh JO19-12 - 5
Wedstrijd(en) van zaterdag 30 april
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - Varsseveld JO19-16 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 23 april
Afgelast16:15 uurGrol JO19-2 - Angerlo Vooruit JO19-15 - 1
Afgelast15:30 uurDCS JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-15 - 0
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-14 - 1
Afgelast15:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - FC Winterswijk JO19-23 - 0
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - FC Bergh JO19-15 - 2
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - Pax JO19-11 - 3
Wedstrijd(en) van zaterdag 16 april
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - DCS JO19-12 - 2
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-11 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 april
Afgelast15:00 uurPax JO19-1 - Grol JO19-22 - 2
Afgelast14:45 uurFC Bergh JO19-1 - VIOD JO19-10 - 6
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - Varsseveld JO19-11 - 1
Afgelast14:30 uurST: Gendringen/SVGG JO19-1 - ZZC'20 JO19-13 - 0
Afgelast14:30 uurAngerlo Vooruit JO19-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d2 - 7
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - DCS JO19-10 - 5
Wedstrijd(en) van zaterdag 2 april
Afgelast15:00 uurDCS JO19-1 - VIOD JO19-12 - 1
Afgelast15:00 uurPax JO19-1 - FC Bergh JO19-10 - 0
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - Angerlo Vooruit JO19-17 - 1
Afgelast14:30 uurGrol JO19-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d0 - 2
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - ST: Gendringen/SVGG JO19-10 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 26 maart
Afgelast15:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - Varsseveld JO19-12 - 1
Afgelast15:00 uurFC Bergh JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-13 - 6
Afgelast14:30 uurAngerlo Vooruit JO19-1 - FC Winterswijk JO19-22 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 19 maart
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - Angerlo Vooruit JO19-17 - 0
Afgelast15:00 uurDCS JO19-1 - Pax JO19-12 - 1
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-10 - 3
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1 - 3
Wedstrijd(en) van zaterdag 12 maart
Afgelast16:15 uurGrol JO19-2 - VIOD JO19-11 - 1
Afgelast15:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - ST: Gendringen/SVGG JO19-11 - 1
Afgelast15:00 uurFC Bergh JO19-1 - DCS JO19-11 - 4
Afgelast14:30 uurVarsseveld JO19-1 - ZZC'20 JO19-10 - 3
Afgelast14:30 uurPax JO19-1 - FC Dinxperlo JO19-14 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 5 maart
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - Grol JO19-22 - 2
Afgelast14:30 uurST: Gendringen/SVGG JO19-1 - Angerlo Vooruit JO19-12 - 0
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - Pax JO19-13 - 2
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - FC Bergh JO19-12 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 26 februari
Afgelast15:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - VIOD JO19-10 - 4
Afgelast12:45 uurGrol JO19-2 - FC Winterswijk JO19-22 - 2
Wedstrijd(en) van zaterdag 19 februari
Afgelast15:00 uurDCS JO19-1 - Angerlo Vooruit JO19-13 - 1
Afgelast14:30 uurST: Gendringen/SVGG JO19-1 - FC Bergh JO19-15 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 12 februari
Afgelast14:30 uurPax JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-12 - 1
Afgelast14:30 uurAngerlo Vooruit JO19-1 - ZZC'20 JO19-11 - 4
Wedstrijd(en) van zaterdag 5 februari
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - Pax JO19-11 - 0
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1 - 1
Afgelast13:00 uurFC Winterswijk JO19-2 - Varsseveld JO19-12 - 2
Afgelast13:00 uurZZC'20 JO19-1 - Grol JO19-22 - 1
Wedstrijd(en) van zaterdag 29 januari
Afgelast15:15 uurVIOD JO19-1 - ZZC'20 JO19-14 - 2
Afgelast14:30 uurFC Dinxperlo JO19-1 - FC Winterswijk JO19-21 - 1
Afgelast14:30 uurST: Gendringen/SVGG JO19-1 - DCS JO19-11 - 1
Afgelast14:30 uurAngerlo Vooruit JO19-1 - Pax JO19-11 - 3
Afgelast14:15 uurFC Bergh JO19-1 - Grol JO19-21 - 2

Programma

Voorlopig geen wedstrijden gepland!

KNVB Beker

Onder 19 beker poulefase (zwaluwen jeugd b-27)