Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.FC Zutphen JO8-4G000000 - 00
2.FC Bergh JO8-2000000 - 00
3.'t Peeske JO8-2G000000 - 00
4.HC '03 JO8-1000000 - 00
5.Keijenburgse Boys JO8-1000000 - 00
6.Ruurlo JO8-2000000 - 00
7.Longa '30 JO8-6000000 - 00
8.Pax JO8-2000000 - 00
9.Halle JO8-1000000 - 00
10.FC Eibergen JO8-4000000 - 00
11.SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3000000 - 00
12.sv Loil JO8-1000000 - 00
13.Varsseveld JO8-3G000000 - 00

Uitslagen

Recentelijk geen wedstrijden gespeeld!

Programma

Wedstrijd(en) van zaterdag 18 april
Afgelast08:30 uurPax JO8-2 - Varsseveld JO8-3G 
Afgelast08:30 uurFC Bergh JO8-2 - FC Eibergen JO8-4 
Afgelast09:00 uursv Loil JO8-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 
Afgelast09:00 uurKeijenburgse Boys JO8-1 - Halle JO8-1 
Afgelast09:00 uurFC Zutphen JO8-4G - 't Peeske JO8-2G 
Afgelast09:45 uurHC '03 JO8-1 - Longa '30 JO8-6 
Wedstrijd(en) van zaterdag 25 april
Afgelast09:45 uurHC '03 JO8-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 
Wedstrijd(en) van zaterdag 2 mei
Afgelast09:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 - FC Bergh JO8-2 
Afgelast09:00 uurFC Eibergen JO8-4 - Longa '30 JO8-6 
Afgelast09:00 uurHalle JO8-1 - HC '03 JO8-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 mei
Afgelast08:30 uurFC Eibergen JO8-4 - sv Loil JO8-1 
Afgelast08:30 uurPax JO8-2 - HC '03 JO8-1 
Afgelast08:30 uurLonga '30 JO8-6 - 't Peeske JO8-2G 
Afgelast08:30 uurFC Bergh JO8-2 - Keijenburgse Boys JO8-1 
Afgelast09:00 uurHalle JO8-1 - Varsseveld JO8-3G 
Afgelast09:00 uurRuurlo JO8-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 
Wedstrijd(en) van zaterdag 16 mei
Afgelast09:00 uurVarsseveld JO8-3G - Longa '30 JO8-6 
Afgelast09:00 uurSJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 - Pax JO8-2 
Afgelast09:00 uursv Loil JO8-1 - Halle JO8-1 
Afgelast09:00 uurKeijenburgse Boys JO8-1 - FC Eibergen JO8-4 
Afgelast09:00 uurFC Zutphen JO8-4G - Ruurlo JO8-2 
Afgelast09:45 uurHC '03 JO8-1 - FC Bergh JO8-2 
Wedstrijd(en) van zaterdag 23 mei
Afgelast08:30 uurFC Eibergen JO8-4 - 't Peeske JO8-2G 
Afgelast08:30 uurPax JO8-2 - sv Loil JO8-1 
Afgelast08:30 uurLonga '30 JO8-6 - Keijenburgse Boys JO8-1 
Afgelast09:00 uurHalle JO8-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 
Afgelast09:00 uurRuurlo JO8-2 - HC '03 JO8-1 
Afgelast09:00 uurVarsseveld JO8-3G - FC Zutphen JO8-4G 
Wedstrijd(en) van zaterdag 30 mei
Afgelast08:30 uurPax JO8-2 - FC Bergh JO8-2 
Afgelast08:30 uurLonga '30 JO8-6 - sv Loil JO8-1 
Afgelast08:30 uurFC Eibergen JO8-4 - FC Zutphen JO8-4G 
Afgelast09:00 uurHalle JO8-1 - 't Peeske JO8-2G 
Afgelast09:00 uurVarsseveld JO8-3G - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-3 
Afgelast09:00 uurRuurlo JO8-2 - Keijenburgse Boys JO8-1 

KNVB Beker

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule (groep 5-14)