Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Pax MO17-1220067 - 1+6
2.DZC '68 MO17-1220067 - 2+5
3.DVV MO17-1220066 - 1+5
4.DZC '68 MO17-22110412 - 3+9
5.ZZC '20 MO17-1211046 - 5+1
6.ST: Terborg/Silvolde MO17-1210136 - 7-1
7.ST: Etten/VVG '25 MO17-1210132 - 5-3
8.Keijenburgse Boys MO17-1201112 - 6-4
9.ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1201112 - 11-9
10.Concordia-W MO17-1200201 - 3-2
11.ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2200203 - 6-3
12.Kilder MO17-1200202 - 6-4

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 26 september
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde MO17-1 - Kilder MO17-14 - 1
Afgelast14:00 uurConcordia-W MO17-1 - DZC '68 MO17-10 - 1
Afgelast12:40 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - ZZC '20 MO17-12 - 3
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - Pax MO17-10 - 4
Afgelast11:15 uurDVV MO17-1 - ST: Etten/VVG '25 MO17-14 - 0
Afgelast10:00 uurDZC '68 MO17-2 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-19 - 0
Wedstrijd(en) van zaterdag 19 september
Afgelast15:00 uurKilder MO17-1 - DVV MO17-11 - 2
Afgelast13:30 uurDZC '68 MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde MO17-16 - 2
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-23 - 1
Afgelast13:00 uurST: Etten/VVG '25 MO17-1 - Concordia-W MO17-12 - 1
Afgelast12:45 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-12 - 2
Afgelast12:00 uurZZC '20 MO17-1 - DZC '68 MO17-23 - 3

Programma

Wedstrijd(en) van zaterdag 3 oktober
Afgelast10:15 uurZZC '20 MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde MO17-1 
Afgelast12:00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 - DVV MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - DZC '68 MO17-2 
Afgelast13:00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast13:45 uurDZC '68 MO17-1 - ST: Etten/VVG '25 MO17-1 
Afgelast15:00 uurKilder MO17-1 - Concordia-W MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 10 oktober
Afgelast08:30 uurDZC '68 MO17-2 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 
Afgelast10:00 uurST: Etten/VVG '25 MO17-1 - Kilder MO17-1 
Afgelast11:15 uurDVV MO17-1 - DZC '68 MO17-1 
Afgelast13:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - ZZC '20 MO17-1 
Afgelast14:00 uurConcordia-W MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde MO17-1 - Pax MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 24 oktober
Afgelast10:15 uurZZC '20 MO17-1 - DVV MO17-1 
Afgelast10:45 uurDZC '68 MO17-2 - ST: Terborg/Silvolde MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 - Kilder MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - ST: Etten/VVG '25 MO17-1 
Afgelast13:00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - DZC '68 MO17-1 
Afgelast13:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - Concordia-W MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 31 oktober
Afgelast10:15 uurDZC '68 MO17-1 - ZZC '20 MO17-1 
Afgelast11:15 uurDVV MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 
Afgelast12:45 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast14:00 uurConcordia-W MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde MO17-1 
Afgelast14:30 uurST: Etten/VVG '25 MO17-1 - DZC '68 MO17-2 
Afgelast15:00 uurKilder MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 7 november
Afgelast10:30 uurDZC '68 MO17-2 - Kilder MO17-1 
Afgelast11:00 uurZZC '20 MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - DZC '68 MO17-1 
Afgelast13:00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - Concordia-W MO17-1 
Afgelast13:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - ST: Etten/VVG '25 MO17-1 
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde MO17-1 - DVV MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 21 november
Afgelast11:15 uurDVV MO17-1 - DZC '68 MO17-2 
Afgelast12:30 uurDZC '68 MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 
Afgelast13:00 uurKilder MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 
Afgelast13:30 uurST: Etten/VVG '25 MO17-1 - ZZC '20 MO17-1 
Afgelast14:00 uurConcordia-W MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 28 november
Afgelast10:30 uurDZC '68 MO17-2 - DZC '68 MO17-1 
Afgelast11:00 uurZZC '20 MO17-1 - Concordia-W MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 - ST: Etten/VVG '25 MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - Kilder MO17-1 
Afgelast13:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - DVV MO17-1 
Afgelast13:30 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - ST: Terborg/Silvolde MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 5 december
Afgelast10:30 uurDZC '68 MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - DVV MO17-1 
Afgelast13:00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-2 - ST: Etten/VVG '25 MO17-1 
Afgelast14:00 uurConcordia-W MO17-1 - DZC '68 MO17-2 
Afgelast14:30 uurST: Terborg/Silvolde MO17-1 - ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO17-1 
Afgelast15:00 uurKilder MO17-1 - ZZC '20 MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 12 december
Afgelast10:15 uurDZC '68 MO17-1 - Kilder MO17-1 
Afgelast11:00 uurZZC '20 MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast11:15 uurDVV MO17-1 - Concordia-W MO17-1 
Afgelast13:00 uurST: Etten/VVG '25 MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde MO17-1 
Afgelast13:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - DZC '68 MO17-2 

KNVB Beker

Meiden Onder 17 beker poule (groep 2-07)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax MO17-13916 - 1
2.SVO Twickel MO17-1367 - 10
3.Avanti W. MO17-2336 - 5
4.DEO MO17-1305 - 18
Datum Wedstrijd Uitslag
29 aug.Avanti W. MO17-2 - Pax MO17-10 - 1
29 aug.DEO MO17-1 - SVO Twickel MO17-13 - 4
5 sep.SVO Twickel MO17-1 - Avanti W. MO17-22 - 1
5 sep.Pax MO17-1 - DEO MO17-19 - 0
12 sep.SVO Twickel MO17-1 - Pax MO17-11 - 6
12 sep.Avanti W. MO17-2 - DEO MO17-15 - 2