Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.ZZC'20 MO17-11100329 - 1+28
2.Pax MO17-1110039 - 0+9
3.ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1110038 - 0+8
4.VIOD MO17-1110038 - 1+7
5.ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1110035 - 0+5
6.Keijenburgse Boys MO17-1000000 - 00
7.SJO/SSA HMC '17 MO17-1000000 - 00
8.Grol MO17-1100100 - 5-5
9.SJO MEC/Bredevoort MO17-1100101 - 8-7
10.Vorden MO17-1100100 - 8-8
11.Ruurlo MO17-1100100 - 9-9
12.FC Trias MO17-1100101 - 29-28

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 25 september
Afgelast13:30 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - Vorden MO17-18 - 0
Afgelast13:00 uurRuurlo MO17-1 - Pax MO17-10 - 9
Afgelast12:45 uurGrol MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-10 - 5
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - VIOD MO17-11 - 8
Afgelast11:30 uurFC Trias MO17-1 - ZZC'20 MO17-11 - 29

Programma

Wedstrijd(en) van zaterdag 2 oktober
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast11:00 uurZZC'20 MO17-1 - SJO MEC/Bredevoort MO17-1 
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 
Afgelast11:15 uurVIOD MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - Grol MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 9 oktober
Afgelast11:00 uurZZC'20 MO17-1 - VIOD MO17-1 
Afgelast11:30 uurFC Trias MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 
Afgelast12:45 uurGrol MO17-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 
Afgelast13:00 uurRuurlo MO17-1 - SJO/SSA HMC '17 MO17-1 
Afgelast15:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - Vorden MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 23 oktober
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - Grol MO17-1 
Afgelast11:15 uurVIOD MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - SJO MEC/Bredevoort MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - ZZC'20 MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 30 oktober
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - ZZC'20 MO17-1 
Afgelast12:45 uurGrol MO17-1 - Vorden MO17-1 
Afgelast13:00 uurRuurlo MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Afgelast15:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - VIOD MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 6 november
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 
Afgelast11:00 uurZZC'20 MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Afgelast11:15 uurVIOD MO17-1 - Grol MO17-1 
Afgelast11:30 uurFC Trias MO17-1 - SJO MEC/Bredevoort MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - SJO/SSA HMC '17 MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 13 november
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - SJO/SSA HMC '17 MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 20 november
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 - VIOD MO17-1 
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - SJO MEC/Bredevoort MO17-1 
Afgelast12:45 uurGrol MO17-1 - ZZC'20 MO17-1 
Afgelast15:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 27 november
Afgelast11:00 uurZZC'20 MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 
Afgelast11:30 uurFC Trias MO17-1 - Grol MO17-1 
Afgelast11:30 uurVIOD MO17-1 - SJO/SSA HMC '17 MO17-1 
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - Vorden MO17-1 
Afgelast13:00 uurRuurlo MO17-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 4 december
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 - Pax MO17-1 
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - SJO MEC/Bredevoort MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - ZZC'20 MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - VIOD MO17-1 
Afgelast12:45 uurGrol MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Afgelast15:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 11 december
Afgelast11:00 uurZZC'20 MO17-1 - Keijenburgse Boys MO17-1 
Afgelast11:30 uurFC Trias MO17-1 - SJO/SSA HMC '17 MO17-1 
Afgelast11:30 uurVIOD MO17-1 - Vorden MO17-1 
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - Grol MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 
Afgelast13:00 uurRuurlo MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 
Wedstrijd(en) van zaterdag 18 december
Afgelast11:15 uurSJO/SSA HMC '17 MO17-1 - ZZC'20 MO17-1 
Afgelast12:00 uurVorden MO17-1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 
Afgelast12:30 uurSJO MEC/Bredevoort MO17-1 - Ruurlo MO17-1 
Afgelast12:45 uurST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 - FC Trias MO17-1 
Afgelast13:00 uurPax MO17-1 - VIOD MO17-1 
Afgelast15:00 uurKeijenburgse Boys MO17-1 - Grol MO17-1 

KNVB Beker

Meiden Onder 17 beker poulefase (zwaluwen jeugd b-13)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Pax MO17-12617 - 2
2.ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1347 - 9
3.Vorden MO17-1338 - 16
4.SP Lochem MO17-1214 - 9
Datum Wedstrijd Uitslag
4 sep.Vorden MO17-1 - SP Lochem MO17-17 - 2
4 sep.ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1 - Pax MO17-12 - 6
11 sep.Pax MO17-1 - Vorden MO17-111 - 0
11 sep.SP Lochem MO17-1 - ST Rietmolen/Lochuizen MO17-12 - 2
18 sep.ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1 - Vorden MO17-13 - 1