Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Ulftse Boys MO19-176101923 - 3+20
2.Varsseveld MO19-176011831 - 12+19
3.Kilder MO19-174121330 - 11+19
4.Warnsveldse Boys MO19-154011218 - 15+3
5.GVA MO19-164021220 - 17+3
6.'t Peeske MO19-15221811 - 10+1
7.SV Basteom MO19-15203616 - 20-4
8.SC Rheden MO19-16204614 - 19-5
9.RKHVV MO19-17205614 - 20-6
10.Jonge Kracht MO19-1510438 - 18-10
11.ST: Etten/VVG '25 MO19-16105310 - 24-14
12.Pax MO19-1600601 - 27-26

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zaterdag 20 april
Afgelast15:45 uurRKHVV MO19-1 - Pax MO19-17 - 0
Afgelast14:30 uurGVA MO19-1 - SC Rheden MO19-14 - 0
Afgelast14:00 uurUlftse Boys MO19-1 - Warnsveldse Boys MO19-17 - 1

Wedstrijd(en) van dinsdag 16 april
Afgelast19:00 uurSV Basteom MO19-1 - Pax MO19-17 - 0

Wedstrijd(en) van zaterdag 13 april
Afgelast15:45 uurRKHVV MO19-1 - GVA MO19-13 - 4
Afgelast15:15 uurJonge Kracht MO19-1 - Ulftse Boys MO19-10 - 5
Afgelast15:00 uurPax MO19-1 - Kilder MO19-11 - 3
Afgelast14:30 uurVarsseveld MO19-1 - SV Basteom MO19-13 - 1
Afgelast13:00 uurST: Etten/VVG '25 MO19-1 - 't Peeske MO19-12 - 3

Programma

Wedstrijd(en) van maandag 29 april
Afgelast19:00 uurGVA MO19-1 - 't Peeske MO19-1 

Wedstrijd(en) van zaterdag 4 mei
Afgelast12:30 uur't Peeske MO19-1 - Jonge Kracht MO19-1 
Afgelast12:45 uurWarnsveldse Boys MO19-1 - RKHVV MO19-1 
Afgelast14:00 uurSC Rheden MO19-1 - Pax MO19-1 
Afgelast14:30 uurUlftse Boys MO19-1 - ST: Etten/VVG '25 MO19-1 
Afgelast14:30 uurSV Basteom MO19-1 - GVA MO19-1 

Wedstrijd(en) van maandag 6 mei
Afgelast19:30 uurKilder MO19-1 - Varsseveld MO19-1 

Wedstrijd(en) van dinsdag 7 mei
Afgelast19:30 uurSC Rheden MO19-1 - Warnsveldse Boys MO19-1 

KNVB Beker

Meiden Onder19 beker poule (groep 2-03)

    Gespeeld Punten Doelpunten
1.Warnsveldse Boys MO19-12610 - 3
2.SP Lochem MO19-1237 - 3
3.Pax MO19-1201 - 12
Datum Wedstrijd Uitslag
1 sep.Pax MO19-1 - SP Lochem MO19-10 - 5
8 sep.SP Lochem MO19-1 - Warnsveldse Boys MO19-12 - 3
15 sep.Pax MO19-1 - Warnsveldse Boys MO19-11 - 7