Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.Keijenburgse Boys VR11713224166 - 22+44
2.GVA VR11511223574 - 16+58
3.Quick 1888 VR11310213274 - 14+60
4.ST: Gendringen/SVGG VR1179262953 - 38+15
5.RKPSC VR1167452548 - 47+1
6.Pax VR1157082123 - 35-12
7.ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1155371827 - 44-17
8.sv Loil VR11851121633 - 76-43
9.ST: NVC/Den Dam VR1163491326 - 57-31
10.SV Basteom VR11631121023 - 46-23
11.Orion VR2142111714 - 66-52

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast13:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - Quick 1888 VR11 - 7
Afgelast12:30 uurPax VR1 - Keijenburgse Boys VR11 - 5
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - ST: NVC/Den Dam VR13 - 4
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - Orion VR27 - 1
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR11 - 2
Wedstrijd(en) van woensdag 11 mei
Afgelast20:00 uurPax VR1 - sv Loil VR15 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 8 mei
Afgelast13:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - GVA VR11 - 5
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - SV Basteom VR15 - 5
Afgelast11:30 uurPax VR1 - RKPSC VR13 - 1
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - sv Loil VR12 - 4
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - Keijenburgse Boys VR13 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 1 mei
Afgelast11:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - Orion VR2
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - sv Loil VR15 - 0
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - SV Basteom VR16 - 0
Wedstrijd(en) van donderdag 28 april
Afgelast20:00 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - Quick 1888 VR13 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast13:00 uurPax VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR14 - 0
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - sv Loil VR12 - 3
Afgelast11:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - SV Basteom VR14 - 0
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - RKPSC VR17 - 2
Wedstrijd(en) van donderdag 21 april
Afgelast20:00 uurRKPSC VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR15 - 1
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast11:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - RKPSC VR13 - 3
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - GVA VR11 - 4
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - Quick 1888 VR10 - 8
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR11 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast13:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR1Afgelast
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - GVA VR11 - 8
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - Keijenburgse Boys VR10 - 6
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - Orion VR23 - 1
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - ST: NVC/Den Dam VR18 - 0
Wedstrijd(en) van dinsdag 5 april
Afgelast20:00 uurKeijenburgse Boys VR1 - sv Loil VR18 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast13:00 uurPax VR1 - GVA VR10 - 7
Afgelast11:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR14 - 1
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - sv Loil VR11 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast12:15 uurST: NVC/Den Dam VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR11 - 2
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - Orion VR28 - 2
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - Pax VR12 - 0
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - Keijenburgse Boys VR11 - 2
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - SV Basteom VR15 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast12:30 uurPax VR1 - SV Basteom VR11 - 2
Afgelast11:45 uurKeijenburgse Boys VR1 - ST: NVC/Den Dam VR15 - 0
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - Orion VR28 - 0
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - RKPSC VR10 - 3
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - Quick 1888 VR14 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - Keijenburgse Boys VR11 - 2
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - Pax VR11 - 4
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - RKPSC VR13 - 3
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - GVA VR10 - 9
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - Quick 1888 VR11 - 1
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR12 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 27 februari
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - GVA VR10 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast12:15 uurST: NVC/Den Dam VR1 - GVA VR11 - 1
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - Pax VR10 - 2
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR10 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - ST: NVC/Den Dam VR12 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - Keijenburgse Boys VR10 - 3
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - Pax VR11 - 2
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR10 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast12:30 uurPax VR1 - Orion VR20 - 2
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR11 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast12:00 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - ST: NVC/Den Dam VR15 - 1
Afgelast11:15 uurKeijenburgse Boys VR1 - Pax VR14 - 0
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - sv Loil VR15 - 0
Afgelast09:30 uurOrion VR2 - SV Basteom VR11 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - Quick 1888 VR10 - 12
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - GVA VR11 - 9
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - Keijenburgse Boys VR16 - 2
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - Orion VR24 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast12:00 uurKeijenburgse Boys VR1 - GVA VR13 - 3
Afgelast10:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR16 - 3
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - ST: NVC/Den Dam VR12 - 4
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - RKPSC VR13 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - Keijenburgse Boys VR10 - 5
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR11 - 5
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - SV Basteom VR12 - 1
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - Pax VR10 - 1
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - Orion VR210 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast10:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR12 - 2
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - Quick 1888 VR11 - 3
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - Keijenburgse Boys VR11 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast11:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR14 - 1
Afgelast11:00 uurRKPSC VR1 - SV Basteom VR14 - 3
Afgelast10:45 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - sv Loil VR12 - 2
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - Pax VR18 - 0
Wedstrijd(en) van donderdag 7 oktober
Afgelast20:00 uurRKPSC VR1 - ST: NVC/Den Dam VR17 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast12:15 uurST: NVC/Den Dam VR1 - sv Loil VR12 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast15:30 uurQuick 1888 VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR15 - 1
Afgelast11:30 uursv Loil VR1 - SV Basteom VR13 - 1
Afgelast11:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - Pax VR11 - 0

Programma

Wedstrijd(en) van donderdag 19 mei
Afgelast19:30 uurKeijenburgse Boys VR1 - Orion VR2 
Afgelast20:00 uurSV Basteom VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - sv Loil VR1 
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 
Afgelast11:00 uurOrion VR2 - Pax VR1 
Afgelast11:30 uurST: Gendringen/SVGG VR1 - RKPSC VR1 
Afgelast11:30 uurST: NVC/Den Dam VR1 - SV Basteom VR1 
Wedstrijd(en) van dinsdag 24 mei
Afgelast20:00 uursv Loil VR1 - RKPSC VR1 
Afgelast20:00 uurQuick 1888 VR1 - GVA VR1 
Wedstrijd(en) van zondag 29 mei
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - ST: NVC/Den Dam VR1 
Afgelast10:00 uurKeijenburgse Boys VR1 - Quick 1888 VR1 
Afgelast12:30 uurPax VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR1 
Afgelast13:00 uurST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 - Orion VR2 
Wedstrijd(en) van dinsdag 31 mei
Afgelast20:00 uurPax VR1 - Quick 1888 VR1 
Wedstrijd(en) van donderdag 2 juni
Afgelast20:00 uurPax VR1 - ST: NVC/Den Dam VR1 
Wedstrijd(en) van zondag 5 juni
Afgelast10:00 uurOrion VR2 - ST: NVC/Den Dam VR1 
Wedstrijd(en) van maandag 6 juni
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - RKPSC VR1 
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - Pax VR1 
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - Keijenburgse Boys VR1 
Wedstrijd(en) van zondag 12 juni
Afgelast09:30 uurQuick 1888 VR1 - ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 
Afgelast10:00 uurGVA VR1 - Orion VR2 
Afgelast10:30 uurSV Basteom VR1 - RKPSC VR1 

KNVB Beker

Vrouwen beker zaterdag poulefase (vrouwen beker za-21)