Onze sponsoren

Competitie

  Team GespeeldG W G V PuntenPnt Doelpunten Saldo+/-
1.VVG '25 VR11816114975 - 17+58
2.ZZC'20 VR11814224490 - 24+66
3.Varsseveld VR21812153752 - 26+26
4.'t Peeske VR1189453148 - 24+24
5.S.V. Kilder VR21810173156 - 39+17
6.Etten VR1199373058 - 30+28
7.vv Montferland VR1178272636 - 27+9
8.HC '03 VR2176472242 - 34+8
9.ST: Gendringen/SVGG VR21952121737 - 50-13
10.FC Bergh VR21841131324 - 89-65
11.Pax VR21941141327 - 65-38
12.FC Bergh VR3211218515 - 135-120

Uitslagen

Wedstrijd(en) van zondag 15 mei
Afgelast13:00 uurVarsseveld VR2 - 't Peeske VR11 - 1
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - FC Bergh VR311 - 0
Afgelast11:30 uurHC '03 VR2 - VVG '25 VR11 - 2
Afgelast11:00 uurPax VR2 - vv Montferland VR10 - 2
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - S.V. Kilder VR24 - 1
Afgelast10:00 uurFC Bergh VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR24 - 1
Wedstrijd(en) van donderdag 12 mei
Afgelast19:30 uurEtten VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR21 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 8 mei
Afgelast12:30 uurVarsseveld VR2 - S.V. Kilder VR25 - 1
Afgelast09:30 uurvv Montferland VR1 - Pax VR22 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 1 mei
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - Varsseveld VR25 - 0
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - vv Montferland VR12 - 0
Afgelast11:00 uurPax VR2 - S.V. Kilder VR21 - 7
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - 't Peeske VR10 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 24 april
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - FC Bergh VR29 - 2
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - Pax VR23 - 0
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - Etten VR13 - 0
Afgelast10:15 uurFC Bergh VR3 - Varsseveld VR20 - 7
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - vv Montferland VR11 - 1
Wedstrijd(en) van maandag 18 april
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - S.V. Kilder VR24 - 2
Afgelast11:00 uurPax VR2 - FC Bergh VR32 - 0
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - vv Montferland VR12 - 3
Wedstrijd(en) van dinsdag 12 april
Afgelast19:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - S.V. Kilder VR20 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 10 april
Afgelast12:30 uurVarsseveld VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR21 - 0
Afgelast12:30 uurHC '03 VR2 - ZZC'20 VR13 - 1
Afgelast12:30 uurPax VR2 - 't Peeske VR11 - 0
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - VVG '25 VR12 - 2
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - S.V. Kilder VR21 - 2
Afgelast10:00 uurFC Bergh VR2 - FC Bergh VR34 - 0
Wedstrijd(en) van dinsdag 5 april
Afgelast19:30 uur't Peeske VR1 - FC Bergh VR35 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 3 april
Afgelast12:30 uurHC '03 VR2 - FC Bergh VR22 - 1
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR3 - Pax VR20 - 7
Afgelast11:30 uurVarsseveld VR2 - Etten VR11 - 0
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - VVG '25 VR12 - 1
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - vv Montferland VR14 - 1
Wedstrijd(en) van woensdag 30 maart
Afgelast20:00 uurZZC'20 VR1 - Varsseveld VR22 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 27 maart
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - FC Bergh VR37 - 0
Afgelast12:30 uurPax VR2 - HC '03 VR20 - 2
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - 't Peeske VR12 - 2
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR2 - ZZC'20 VR11 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 20 maart
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - vv Montferland VR11 - 0
Afgelast12:30 uurHC '03 VR2 - Etten VR11 - 1
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR3 - S.V. Kilder VR20 - 14
Afgelast11:30 uurPax VR2 - FC Bergh VR23 - 1
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR21 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 13 maart
Afgelast12:30 uurVarsseveld VR2 - Pax VR22 - 0
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - FC Bergh VR21 - 0
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - ZZC'20 VR11 - 2
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - HC '03 VR23 - 0
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - VVG '25 VR11 - 6
Wedstrijd(en) van zondag 6 maart
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - 't Peeske VR12 - 1
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR3 - Etten VR14 - 7
Wedstrijd(en) van zondag 27 februari
Afgelast12:30 uurVarsseveld VR2 - ZZC'20 VR12 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 20 februari
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - HC '03 VR2
Wedstrijd(en) van zondag 13 februari
Afgelast12:30 uurVarsseveld VR2 - FC Bergh VR29 - 0
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - FC Bergh VR31 - 1
Afgelast10:00 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - HC '03 VR21 - 1
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - Pax VR24 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 6 februari
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR2 - Etten VR10 - 3
Afgelast09:30 uurFC Bergh VR3 - ST: Gendringen/SVGG VR20 - 5
Wedstrijd(en) van zondag 30 januari
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - FC Bergh VR34 - 3
Afgelast10:00 uurFC Bergh VR2 - Pax VR2
Wedstrijd(en) van zondag 12 december
Afgelast11:30 uurHC '03 VR2 - S.V. Kilder VR24 - 1
Afgelast09:30 uurFC Bergh VR3 - FC Bergh VR20 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 5 december
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - vv Montferland VR13 - 0
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR25 - 2
Afgelast11:00 uurVarsseveld VR2 - FC Bergh VR31 - 3
Afgelast11:00 uurPax VR2 - VVG '25 VR11 - 4
Afgelast10:15 uurFC Bergh VR2 - HC '03 VR22 - 1
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - 't Peeske VR12 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 28 november
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - Etten VR13 - 2
Afgelast12:30 uurHC '03 VR2 - Pax VR21 - 1
Afgelast12:00 uurFC Bergh VR3 - ZZC'20 VR13 - 3
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - Varsseveld VR20 - 2
Wedstrijd(en) van zondag 21 november
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR22 - 5
Afgelast12:00 uurVarsseveld VR2 - HC '03 VR25 - 2
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR2 - VVG '25 VR11 - 5
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - 't Peeske VR13 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 7 november
Afgelast12:00 uurFC Bergh VR3 - VVG '25 VR11 - 11
Afgelast11:30 uurHC '03 VR2 - vv Montferland VR11 - 3
Afgelast11:00 uurZZC'20 VR1 - Etten VR12 - 0
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - Pax VR23 - 0
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - FC Bergh VR26 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 31 oktober
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - HC '03 VR22 - 1
Afgelast12:30 uurPax VR2 - Varsseveld VR21 - 2
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - ZZC'20 VR14 - 2
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR2 - 't Peeske VR12 - 2
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - FC Bergh VR38 - 0
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR24 - 1
Wedstrijd(en) van woensdag 27 oktober
Afgelast20:00 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - FC Bergh VR36 - 0
Wedstrijd(en) van zondag 24 oktober
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - Pax VR24 - 2
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - HC '03 VR23 - 3
Afgelast11:00 uurVarsseveld VR2 - vv Montferland VR15 - 2
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - VVG '25 VR11 - 3
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - FC Bergh VR211 - 1
Wedstrijd(en) van zondag 17 oktober
Afgelast10:00 uurEtten VR1 - Varsseveld VR22 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 10 oktober
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - S.V. Kilder VR22 - 1
Afgelast12:00 uurFC Bergh VR3 - 't Peeske VR10 - 8
Afgelast11:30 uurFC Bergh VR2 - Varsseveld VR20 - 6
Afgelast11:30 uurHC '03 VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR25 - 1
Afgelast10:30 uurPax VR2 - Etten VR12 - 4
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - ZZC'20 VR11 - 3
Wedstrijd(en) van zondag 3 oktober
Afgelast12:00 uurVarsseveld VR2 - VVG '25 VR10 - 3
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - Etten VR10 - 4
Afgelast12:00 uurFC Bergh VR3 - vv Montferland VR10 - 11
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - FC Bergh VR219 - 1
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - HC '03 VR27 - 4
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - Pax VR27 - 4
Wedstrijd(en) van zondag 26 september
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - ST: Gendringen/SVGG VR27 - 0
Afgelast11:30 uurHC '03 VR2 - FC Bergh VR310 - 0
Afgelast11:00 uurPax VR2 - ZZC'20 VR11 - 17
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - 't Peeske VR11 - 0
Afgelast09:30 uurFC Bergh VR2 - S.V. Kilder VR20 - 5

Programma

Wedstrijd(en) van donderdag 19 mei
Afgelast19:30 uur't Peeske VR1 - ZZC'20 VR1 
Afgelast20:00 uurS.V. Kilder VR2 - HC '03 VR2 
Wedstrijd(en) van zondag 22 mei
Afgelast09:30 uurST: Gendringen/SVGG VR2 - ZZC'20 VR1 
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - Etten VR1 
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - FC Bergh VR2 
Afgelast11:45 uurFC Bergh VR3 - HC '03 VR2 
Afgelast12:00 uurS.V. Kilder VR2 - Varsseveld VR2 
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - Pax VR2 
Wedstrijd(en) van woensdag 25 mei
Afgelast19:30 uurHC '03 VR2 - Varsseveld VR2 
Wedstrijd(en) van zondag 29 mei
Afgelast09:30 uurHC '03 VR2 - 't Peeske VR1 
Afgelast09:30 uurFC Bergh VR2 - vv Montferland VR1 
Afgelast12:00 uurPax VR2 - ST: Gendringen/SVGG VR2 
Afgelast12:30 uurVVG '25 VR1 - ZZC'20 VR1 
Wedstrijd(en) van maandag 6 juni
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - VVG '25 VR1 
Afgelast11:00 uur't Peeske VR1 - Varsseveld VR2 
Afgelast11:30 uurZZC'20 VR1 - S.V. Kilder VR2 
Wedstrijd(en) van zondag 12 juni
Afgelast10:00 uurvv Montferland VR1 - FC Bergh VR2 
Wedstrijd(en) van donderdag 16 juni
Afgelast20:00 uurS.V. Kilder VR2 - VVG '25 VR1 

KNVB Beker

Vrouwen beker zaterdag poulefase (vrouwen beker za-06)